Визначено лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені Феодосія Рогового 2019 року

e-mail Друк PDF

30 липня відбулося засідання журі Премії Полтавської обласної ради імені Феодосія Рогового, заснованої з метою сприяння розвитку сучасної української літератури, відзначення письменників за вагомі творчі здобутки, громадян – за активну громадську діяльність. Вів засідання перший заступник голови обласної ради, заступник голови журі Премії Євгеній Холод.

Журі ознайомилося з матеріалами, поданими на здобуття премії, розглянуло творчу діяльність претендентів та визначило переможців. За рішенням журі, лауреатами Премії Полтавської обласної ради імені Феодосія Рогового у 2019 році стали:

– у номінації «Сучасна проза» – Тетяна Луньова (Горицвіт), член Національної спілки письменників України, кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської та німецької філології Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка – за книгу «Те, що можна написати тільки аквареллю»;

– у номінації «Громадська діяльність» премію розділили: Ганна Антипович (Дениско), заслужений журналіст України, поетеса, член правління Полтавської обласної організації Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка – за книгу «Про що гомонить Соборний майдан» та багаторічну громадську діяльність, спрямовану на утвердження в українському суспільстві ідеалів свободи, незалежності, правди і справедливості, та Едуард Крутько, уродженець с. Козубівка Хорольського району Полтавської області, студент ІІІ курсу Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського – за вагомий особистий внесок у збереження історії рідного краю, активну популяризацію краєзнавчої роботи серед молоді та успішну реалізацію суспільно значущих ініціатив на місцевому рівні.

За рішенням журі, нагородження лауреатів Премії відбудеться до дня народження Феодосія Рогового – 27 серпня в Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І.П.Котляревського.