Депутатська група «За успішну Полтавщину» сприятиме розвитку соціально-економічного потенціалу регіону

e-mail Друк PDF

8 серпня відбулося засідання депутатської групи обласної ради «За успішну Полтавщину», про створення якої було повідомлено на другому пленарному засіданні двадцять шостої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання.

У засіданні, яке голова депутатської групи Геннадій Коваленко, взяли участь депутати обласної ради: Олександр Коваленко, Олександр Сірик, Віктор Скочко, Олександр Сухань, Олександр Трухін, журналісти.

«Депутатська група, в яку на сьогодні увійшло вісім осіб, працюватиме для того, щоб депутати мали змогу ефективніше виконувати депутатські повноваження у вирішенні місцевих проблем, відстоювання інтересів виборців», – наголосив Геннадій Коваленко.

За словами Геннадія Коваленка, депутатська група сприятиме соціально-економічному розвитку Полтавської області, зміцненню територіальних громад, забезпеченню справедливого і рівного доступу громадян до якісних послуг з освіти, медицини, правового захисту тощо.

Разом з тим він підкреслив, що члени групи не входять до фракцій в обласній раді і будуть уникати розгляду політичних питань, які не стосуються їх компетенції.

У ході обговорення, члени групи висловили своє бачення перспектив роботи депутатської групи. Зокрема, йшлося про необхідність порушення проблем фінансової підтримки з обласного бюджету малого бізнесу, сприяння ефективному розподілу бюджетних ресурсів та контролю за їх використанням, боротьбу з проявами корупції та ін.