Змагаються депутати

e-mail Друк PDF

16 вересня у Полтаві відкрито фінальні змагання обласної спартакіади серед команд депутатів, присвяченої 20-й річниці незалежності України.

Учасниками фінального відбору стали команди депутатів місцевих рад Полтавщини – переможці міських і районних змагань першого туру спартакіади з міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, шахів.

Відкриваючи змагання, голова обласної ради Іван Момот відмітив, що нинішня спартакіада є свідченням того,  що депутати не тільки декларують важливість фізичної культури і спорту, здорового способу життя, а й власним прикладом заохочують виборців до активних занять спортом. При цьому він підкреслив, що спорт – це, передусім, здоров’я земляків, запорука майбутнього полтавського краю.

Іван Момот висловив упевненість, що участь депутатів у спартакіаді стане доброю традицією. На думку голови обласної ради, спортивні змагання сприятимуть згуртованості, встановленню дружніх стосунків між депутатами різних регіонів області, обміну досвідом місцевого самоврядування,

Переможцям обласного конкурсу на кращий спортивний майданчик Іван Момот вручив нагороди.

Спортсменів також привітав начальник управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації Віктор Пожечевський.

Наразі відбувся парад спортивних команд і розпочалися змагання.