Безоплатна правова допомога малозабезпеченим громадянам

e-mail Друк PDF

16 вересня у приміщенні Полтавської обласної державної адміністрації відбувся семінар на тему: «Безоплатна правова допомога як засіб посилення правових можливостей малозабезпечених верств населення та інших категорій громадян».

У заході взяли участь перший заступник голови Полтавської обласної ради, голова Полтавської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення Володимир Онищенко, помічник Міністра юстиції України Лідія Горбунова, начальник Головного управління юстиції у Полтавській області Тетяна Колотілова, представники Центрів з надання безоплатної правової допомоги з м. Біла Церква та м. Харків, представники юридичних консультацій при вищих юридичних навчальних закладах м. Полтави, представники правоохоронних органів, адвокатури, правозахисних громадських організацій та начальники районних, міських управлінь юстиції Полтавської області.

У своєму виступі Володимир Онищенко відзначив вагомий внесок у формуванні  правової освіти Головного управління юстиції у Полтавській області та наголосив на важливості дотримання конституційного права громадян у отриманні безкоштовної правової допомоги. Він також звернув увагу присутніх на важливості проведення земельних реформ в нашій державі та роль органів юстиції у їх реалізації.

У ході заходу присутні мали можливість заслухати доповіді провідних науковців та представників правоохоронних органів області про досвід роботи з надання безкоштовної правової допомоги у цивільних та кримінальних справах, обговорити проблемні питання, внести свої пропозиції та зауваження щодо порядку надання безоплатної правової допомоги в Україні.