Через інформатизацію суспільства до суспільної комунікації

e-mail Друк PDF

20 вересня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань  регламенту, депутатської діяльності та інформаційної сфери, яке провів голова комісії Микола Ганнущенко.

З урахуванням думок, висловлених депутатами обласної ради Валентиною Петровою, Володимиром Козубом, Михайлом Стеценком та Ігорем Супруненком, погоджено проект рішення сесії обласної ради “Про затвердження Програми інформатизації  Полтавської області  на  2011-2013 роки”, суть якої охарактеризував начальник відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату  облдержадміністрації Юрій Репало.

Головною метою названої Програми визначено побудову інформаційного суспільства та регіональної складової електронної інформаційної системи “Електронний уряд”.

Підтримано й оприлюднений заступником начальника Головного управління - начальником управління внутрішньої політики облдержадміністрації Юрієм Варченком  проект змін до регіональної Програми комунікації органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з громадськістю та сприяння розвитку громадянського суспільства на 2011 рік, зумовлених, зокрема, вимогами Закону України “Про доступ до публічної інформації”.

Також, комісія запропонувала сесії обласної ради дофінансувати до попередньо встановлених обсягів заходи, регламентовані на 2011-й рік Програмою розвитку інформаційної сфери, книговидання та книгорозповсюдження у Полтавській області та Програмою увічнення пам’яті видатних земляків.

За підсумками розгляду ініційованої Головним управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації нової редакції Положення про підготовку та реалізацію плану випуску соціально значущих видань, що видаються за кошти обласного бюджету, його розробникам доручено доопрацювати та конкретизувати поданий проект.

У ході зібрання узято до відома інформації щодо забезпечення гласності діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в мережі Інтернет, зокрема, ресурсами сайтів обласної ради та ОКІА «Новини Полтавщини».

Стосовно останнього, комісія рекомендувала профільному Головному управлінню віднайти можливість і забезпечити належний супровід фінансування додаткових витрат агентства, зумовлених об’єктивними причинами.

Члени комісії, також, погодили продовження трудового контракту з директором комунального книжкового магазину «Планета» Іриною Соловйовою та кандидатури на нагородження відзнаками Верховної Ради України.