Розглянуто профільні проекти сесійних рішень

e-mail Друк PDF

21 вересня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань будівництва, транспорту та зв’язку, яке за участі заступника голови обласної ради Володимира Марченка провів голова комісії Віктор Шадчнєв.

З урахуванням зауважень та пропозицій, висловлених під час обговорення проблематики порядку денного депутатами обласної ради Миколою Безимою, Олександром Гриценком, Юрієм Кривошеєвим, Петром Маником, Володимиром Полтавцем, Ігорем Сіриком та Миколою Хоменком, опрацьовано внесені головою облдержадміністрації Олександром Удовіченком проекти рішень сьомої сесії обласної ради з підвідомчих комісії питань.

Зокрема, підтримано по суті й рекомендовано до ухвалення обласною радою внесення змін до Переліку об'єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області, які будуть фінансуватися за рахунок цільової субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам. Наголошено, що прийняття цього рішення забезпечить врахування та дотримання суспільних соціально-економічних інтересів територіальних громад відповідно до звернень та пропозицій, що надходили до облдержадміністрації від органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, і не потребує додаткових витрат фінансових ресурсів обласного бюджету.

Також, практично у цілому, схвалено проект внесення змін до Програми розвитку ОКП ,,Аеропорт-Полтава” на 2011 рік, покликаний стабілізувати фінансово-економічну діяльність обласного комунального підприємства.

Поряд із цим, на пропозицію Володимира Марченка, розробникам проекту доручено провести додаткові консультації із постійною комісією обласної ради з питань бюджету та управління майном на предмет можливості реструктуризації наявної заборгованості підприємства зі сплати земельного податку та спрямування тимчасово вивільнених таким чином коштів на придбання основних засобів виробництва.