Синхронізувати потенціал обласної та міських рад

e-mail Друк PDF

22 вересня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань  житлово-комунального господарства, яке за участі першого заступника голови обласної ради Володимира Онищенка провів голова комісії Степан Бульба.

У роботі зібрання, також, узяли участь заступник голови обласної ради Володимир Марченко, перший заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Віктор Животенко, заступник міського голови м. Полтави з питань діяльності виконавчих органів (питання ЖКГ) Олександр Найпак, міський голова м. Миргорода Сергій Соломаха, керівники профільних управлінь і підприємств.

Із зауваженнями та пропозиціями депутатів обласної ради Віктора Гришанова, Андрія Козерода, Володимира Чернявського, що переважно стосувалися технічних аспектів підготовки обговорюваного проекту Програми будівництва, реконструкції та модернізації об’єктів інфраструктури Полтавської області до 2015 року, вирішено внести поданий документ на розгляд сьомої сесії обласної ради шостого скликання.

Як наголосив Віктор Животенко, розроблена Програма концептуально кореспондується із вимогами Президента України Віктора Януковича та Уряду стосовно акумулювання ресурсів на добудову вже розпочатих об’єктів й не розпорошення коштів на нові.

Василь Сільчук, принагідно, висловив власне занепокоєння та довів до відома присутніх невдоволення конкретних виборців роботю із зверненнями громадян у Головному управлінні житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

Підтримали члени комісії і внесення на розгляд сесії питання про приймання майна у спільну власність територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області, у силу чого, обласна рада братиме під свою відповідальність, зокрема, й теплозабезпечення додаткових об’єктів обласного центру.

У цьому сенсі Володимир Онищенко зауважив, що існує нагальна потреба встановити належний паритет і синхронізувати потенціали обласної та міських рад обласного значення у питаннях надання житлово-комунальних послуг, чому, можливо, присвятити спеціальне засідання профільної постійної комісії.

Поряд із цим узято до відома, що Полтавська міська рада опрацьовує відповідні міські програми, у тому числі, щодо надання пільг обласним комунальним підприємствам галузі ЖКГ.

На зібранні на пропозицію Володимира Марченка прийнято протокольне рішення звернутися до постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном за погодженням більш ефективної процедури спрямування цільових бюджетних коштів на придбання лічильників теплової енергії.

Також, у повторному розгляді, підтримано подання на продовження терміну дії трудового контракту з Юрієм Маклаком - директором обласного комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Миргородводоканал».