Визволення Полтави: ніхто не забутий, ніщо не забуто

e-mail Друк PDF

22 вересня  у Полтавському міському Будинку культури відбулися урочистості, присвячені Дню партизанської слави, 70-річчю партизанського руху в Україні, 68-й річниці визволення міста Полтави від фашистських загарбників, Дню міста.

Серед почесних гостей зібрання – ветерани війни, праці, Збройних сил.

З вересневими святами полтавців привітали голова облдержадміністрації, депутат обласної ради  Олександр Удовіченко, перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко, Полтавський міський голова Олександр Мамай.

Олександр Удовіченко, зокрема, відмітив, що завдячуючи подвигу фронтовиків сьогодні ми маємо можливість будувати українську державу, розвивати економіку, дбати про рідний край. Він наголосив, що прийдешні покоління будуть вдячні радянським воїнам, пам’ятатимуть про їхній героїчний подвиг у роки Великої Вітчизняної війни.

Про жахливі наслідки окупації Полтави – сплановані фашистами руйнацію міста, пограбування, примусове вивезення земляків на каторжні роботи до Німеччини - розповів Володимир Онищенко, посилаючись на архівні документи. «Про ті страшні роки, мужність і героїзм визволителів ми повинні пам’ятати завжди, - підкреслив перший заступник голови обласної ради – Будемо цінувати мирне сьогодення, трудовий внесок старшого покоління у відродження Полтави». Від імені обласної ради він подякував ветеранам за ратний подвиг і звитяжну працю, запевнив, що їхні справи будуть гідно продовжені, а бойові і трудові традиції збережені та примножені.

Олександр Удовіченко, Володимир Онищенко та Олександр Мамай вручили групі учасників бойових дій Великої Вітчизняної війни відзнаки облдержадміністрації, обласної ради, Полтавського міськвиконкому.

Завершилися урочистості святковим концертом.