Після навчання – на тренування

e-mail Друк PDF

Цього тижня школярі Кременчука грали у футбол та вболівали за команду своєї школи у традиційному дитячо-юнацькому чемпіонаті з міні-футболу на призи Почесного громадянина Кременчука, депутата обласної ради Володимира Матицина. Дуже приємно, що школярі завзято змагаються та прагнуть перемагати у рамках цього футбольного свята.

Як і торік, у міжшкільному чемпіонаті беруть участь команди з усіх загальноосвітніх шкіл міста та приватної школи «Ада».  Ті, хто були на відкритті чемпіонату, мабуть, й самі помітили – хлопчачі команди не відрізнити від дорослих професійних футболістів, адже всі хлопці високі, широкоплечі, добре фізично розвинені. Видно, що вони серйозно налаштовані на боротьбу і добре до неї підготувалися.

– У нашому місті проведення цього чемпіонату стало доброю традицією. Щороку ми збираємося тут, на цьому майданчику, щоб дати старт здоровій, справедливій боротьбі. Але ми прагнемо підтримувати не лише футбол, а й все те, чим хоче займатися сучасна молодь. Головне, щоб ці заняття давали їй можливість розвиватися, ставати здоровішою, – підкреслив у день відкриття змагань Почесний Президент Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра», Почесний громадянин Кременчука Володимир Матицин.

 

Змагання триватимуть 10 днів. І 29 вересня буде оголошено ім’я володаря кубка. Всі команди-учасники отримають подарунки від Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра».

– Нам дуже приємно щоразу дякувати Володимиру Матицину. Адже він розуміє, що дитина має бути насамперед не розумною, а здоровою, – говорить директор ліцею № 4 Любов Михайлик. Саме у стінах цього навчального закладу пройдуть основні найбільш запеклі футбольні баталії: півфінал та фінал дитячо-юнацького чемпіонату з міні-футболу.