Сприяти активному і змістовному відпочинку громадян

e-mail Друк PDF

23 вересня відбулися обласні урочистості з нагоди Дня туризму.

У зібранні представників установ таі закладів туризму і краєзнавства взяли участь заступник голови обласної ради Володимир Марченко, заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Валерій Пархоменко, депутати обласної ради Володимир Онищенко, Олександр Іваніна, Миргородський міський голова Сергій Соломаха.

Про здобутки туристично-рекреаційної галузі та перспективи подальшого розвитку туризму на Полтавщині доповіла начальник відділу туризму і курортів облдержадміністрації Лариса Онищук. Серед досягнень -  нові туристичні маршрути, впровадження «зеленого туризму», новозбудовані готелі, розширення мережі санаторно-курортних закладів, закладів громадського харчування, проведення виставкових заходів, конкурсів, випуск краєзнавчої літератури.

Сприятиме розвитку галузі обласна програма розвитку туризму і курортів на 2011 – 2013 роки, затверджена обласною радою.

Вітаючи працівників туристично-рекреаційної галузі з професійним святом, заступник голови обласної ради Володимир Марченко відзначив важливість подальшого розвитку туризму і краєзнавства в області, активного якісного і змістовного відпочинку громадян. На його думку, надзвичайно важливо посилити інформування населення і особливо молоді про наявні об’єкти туристичної інфраструктури області, залучати молодих людей до туристично-краєзнавчої роботи, відвідування музеїв.

Володимир Марченко, Валерій Пархоменко та Лариса Онищук вручили нагороди обласної ради, державної служби туризму і курортів України, відділу  туризму і курортів облдержадміністрації кращим представникам галузі.