У Кременчуці відбувся мітинг, присвячений 440-а річному ювілею з Дня заснування міста та 68-й річниці визволення його від фашистських загарбників

e-mail Друк PDF

25 вересня на площі Незалежності відбувся мітинг, присвячений 440-а річному ювілею з Дня заснування Кременчука та 68-й річниці визволення його від фашистських загарбників. Цього дня на площі неподалік від пам’ятника Воїну-Визволителю, на місці якого у далекому 1943 році над Кременчуком було піднято червоний переможний прапор, зібралися тисячі кременчужан і гостей міста, ветеранів Великої Вітчизняної війни і молоді, працівників промислових підприємств міста та студентів.

Перед початком мітингу керівники міста на чолі з міським головою Олегом Бабаєвим, головою Полтавської обласної державної адміністрації, депутатом обласної ради Олександром Удовіченком та першим заступником голови обласної ради Володимиром Онищенком, разом з ветеранами Великої Вітчизняної війни, громадськістю міста поклали квіти до пам’ятника Воїну- Визволителю та до Стели Героїв.

 

Першим привітав кременчужан зі святом міський голова Олег Бабаєв. Він згадав історію Кременчука, воєнні та повоєнні роки, видатних людей, життя яких було тісно пов’язане з нашим наддніпрянським містом. Подякував кременчужанам, які у повоєнні роки піднімали місто з руїн, а також всім, хто сьогодні створює йому добру славу як в Україні, так і за кордоном. Зі щирими словами вітання звернулися до кременчужан та гостей міста голова Полтавської обласної державної адміністрації Олександр Удовіченко, Народний депутат України Олег Надоша, голови Автозаводської та Крюківської районних рад Володимир Коваленко та Андрій Коваленко, ветеран Великої Вітчизняної війни Григорій Лещенко, начальник Кременчуцького військового гарнізону Сергій Шкуратов, єпіскоп Кременчуцький та Лубенський Ніколай.

Танцювальну композицію на військову тематику, присвячену подвигу героїв-визволителів, подарував кременчужанам народний ансамбль «Славутич» ( комунальний заклад культури - концертна організація). Урочистим маршем перед мешканцями міста центральною вулицею міста пройшла військова техніка Кременчуцького військового гарнізону та виступив військовий духовий оркестр. Після чого стрункими колонами кременчужани, на чолі з міським головою Олегом Бабаєвим, трудові колективи підприємств та навчальних закладів міста рушили до головної площі міста – площі Перемоги, де розпочався урочистий концерт, перед початком якого міський голова Олег Бабаєв та губернатор Полтавщини Олександр Удовіченко ще раз привітали кременчужан з Днем міста.

 

 

Прес-служба Кременчуцької міської ради

 

 

 

 

 

 

Всi новини