На порядку денному – бюджетні та майнові питання

e-mail Друк PDF

26 вересня під головуванням Валерія Пархоменка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управліннямайном, в якому взяли участь голова обласної ради Іван Момот, заступники голови обласної ради Володимир Онищенко та Володимир Марченко, перший заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Віктор Животенко, начальники обласних управлінь і служб.

Комісія розглянула та підтримала проект Програми «Забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на ІV квартал 2011-2013 роки». За інформацією начальника Головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації Віктора Лисака, метою цієї програми є стабілізація епідемічної ситуації, зниження рівня захворюваності та смертності від ВІЛ-інфекції/СНІДу шляхом реалізації державної політики, заснованої на принципах забезпечення доступу населення до широкомасштабних профілактичних заходів, послуг з лікування, догляду та підтримки. На реалізацію програми передбачено спрямувати з обласного бюджету – 9 млн. 567 тис. грн.

Депутати підтримали внесення змін до переліку об'єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області», які будуть фінансуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах; внесення змін до рішення третьої сесії обласної ради шостого скликання від 1 лютого 2011 року ,,Про Програму розвитку обласного комунального підприємства ,,Аеропорт-Полтава” на 2011 рік та заходи з погашення заборгованості по заробітній платі”; внесення змін до цільової Програми підтримки інвестиційної діяльності, зміцнення міжнародного іміджу та розвитку міжнародного співробітництва Полтавської області на 2011-2013 роки.

Відповідно до порядку денного було розглянуто повторно питання про затвердження

додаткового переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2011 році. Комісія схвалила запропоновані зміни до переліку, згідно якого на проведення заходів з охорони і раціональне використання водних ресурсів спрямовується 6,9 млн.грн., з охорони земель – 906 тис. грн., із збереження природно-заповідного фонду – 561,8 тис. грн. За рахунок резервного фонду охорони навколишнього природного середовища планується використати 4 млн. грн. на додаткове фінансування у 2011 році заходів по вивезенню та знешкодженню хімічних засобів рослин.

У ході засідання депутати заслухали інформацію начальника Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Володимира Мирошниченка про створення позашкільного навчального закладу Полтавської обласної ради „Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді”. Проектом рішення, який був підтриманий депутатами, врегульовуються організаційні питання щодо виявлення, розвитку та підтримки юних талантів і обдарувань, сприяння здобуття учнівською молоддю позашкільної освіти шляхом залучення її до дослідницько-експериментальної та творчої діяльності, а також розширення її наукового світогляду, забезпечення державної підтримки юних науковців, підготовки майбутньої наукової зміни, пропаганда наукових досліджень учнівської молоді та координація діяльності обласного відділення Малої академії наук України.

Комісія також підтримала рішення про приймання майна ряду об’єктів  у спільну власністьтериторіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області. Слід відмітити, що майно міського комунального підприємства «Полтаватеплоенерго» планується прийняти на баланс Полтавського обласного комунального виробничого підприємства «Полтаватеплоенерго». Первісна балансова вартість даного майна становить 10, 8 млн. грн.