Зеленому туризму - зелене світло

e-mail Друк PDF

26 вересня у Полтавському районі відбулося виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту і туризму, на якому розглянуто питання  про розвиток зеленого туризму в області. Вів засідання голова комісії Андрій Соколов.

За інформацією начальника відділу з питань туризму і курортів облдержадміністрації Лариси Оніщук, на Полтавщині набув розвитку зелений туризм, який передбачає активний відпочинок громадян на природі,  використання рекреаційно-туристичного потенціалу районів області. Серед підприємств, що спеціалізуються на активному туризмі – центри рибальства у селах: Горбатівка та Орданівка Диканського району, Старицьківка Машівського району, Бондури Новосанжарського району; горнолижні комплекси «Сорочин яр», «Корчак»; кінні комплекси у селах Супрунівка та Кованьківка Полтавського району, Григоро-Бригадирівка Кобеляцького району; спортивно-оздоровчий комплекс «Тракен» у Чутівському районі, спортивний клуб «Дружба», осередок зеленого туризму «Сккіфський похід» - у Котелевському районі, яхтовий туризм у місті Комсомольську та інші.

Голова комісії Андрій Соколов відмітив важливість подальшого розвитку зеленого туризму, що сприяє здоровому способу життя громадян, зазначив необхідність підтримки з боку органів місцевого самоврядування підприємницької ініціативи щодо створення нових об’єктів туристичної інфраструктури, популяризації цього виду відпочинку в регіоні.

Депутати відвідали осередок Полтавського регіонального відділення Спілки сприяння розвитку зеленого туризму в Україні «Сенегал-тур» у селі Нижні Млини, що надає послуги з водного туризму,  побували у Центрі кінного туризму у селі Кованьківка. Вони оглянули матеріальну базу цих туристичних об’єктів та ознайомилися з їхньою роботою.