Сьома сесія обласної ради

e-mail Друк PDF

28 вересня відбулася сьома сесія обласної ради. Вів пленарне засідання голова обласної ради Іван Момот.

У роботі сесії взяли участь голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко, заступник голови обласної ради Володимир Марченко, заступники голови облдержадміністрації; народні депутати України Сергій Гордієнко, Олег Надоша, начальники обласних управлінь і служб, міські голови міст обласного значення, голови районних рад, голови райдержадміністрацій, керівники підприємств, установ і організацій, представники профспілок, громадських організацій, засобів масової інформації.

За традицією, на початку засідання, голова обласної ради Іван Момот та головаоблдержадміністрації Олександр Удовіченко вручили групі полтавців державні нагороди, Почесні грамоти, Грамоти Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, Почесні грамоти обласної ради.

Після узгодження порядку денного обласна рада приступила до розгляду сесійних питань.

Проект рішення про затвердження Концепції регіональної програми  підвищення енергоефективності у бюджетній сфері Полтавської області на 2012-2014 роки був відкликаний облдержадміністрацією для доопрацювання. Тому дане питання було знято з розгляду на сесії.

Депутати заслухали та затвердили звіт про виконання обласного бюджету за перше півріччя 2011 року, підтримали проект рішення про укладення угоди щодо регіонального розвитку Полтавської області між Кабінетом Міністрів України та Полтавською обласною радою.

Також було розглянуто та затверджено додатковий перелік природоохоронних заходів дляфінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2011 році, порядок розгляду питань користування надрами на території Полтавської області, нову редакцію Положення про Полтавську обласну премію імені І.П. Котляревського,

Далі депутати прийняли низку обласних програм, спрямованих на подальший соціально-економічний розвиток області, забезпечення життєдіяльності територіальних громад: Програму будівництва, реконструкції та модернізації  об’єктів інфраструктури Полтавської області до 2015 року; Програму забезпечення продовольчої безпеки в Полтавській області на 2011-2014 роки; Програму інформатизації Полтавської області на 2011-2013 роки, обласну Програму забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на ІV квартал 2011-2013 роки.

Затвердивши внесення змін до показників обласного бюджету на 2011 рік, депутати погодили розподіл майже 20 мільйонів гривень, які будуть спрямовані на першочерговіпотреби обласних лікарняних закладів, облаштування відділення в Кременчуцькому обласному онкологічному диспансері, проведення в інтернатних закладах системи соціального захисту заходів із пожежної безпеки, заміну електромереж у Новосанжарському дитячому будинку – інтернаті, облаштування опалювальної системи спортзалу КЗ ДЮСШ «Олімпійські надії», оздоровлення дітей взимку, придбання обладнання та проведення поточного ремонту обласного центру матері та дитини, підтримку обласних газет «Зоря Полтавщини». «Село полтавське» та ін.

Своїми рішеннями обласна рада створила позашкільний комунальний навчальний заклад Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді, надала в користування мисливські угіддя, розташовані на території Диканського, Зіньківського та Котелевського районів, товариству з обмеженою відповідальністю «Зелений бір Полтава».

Проект рішення «Про пооб’єктний перелік робіт з охорони земель, витрати по яких підлягають компенсації  за рахунок коштів обласного бюджету, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва», депутати не підтримали. Відтак документ направлено на доопрацювання.

Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського прядку та результати діяльностіорганів правопорядку на території області за 9 місяців 2011 року; стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території області у першому півріччі 2011 року сесію поінформували начальник управління МВС України в області Олександр Рудяк та прокурор області Андрій Миронов.

Цю інформацію депутати взяли до відома.

Сесія схвалила проекти рішень стосовно погодження отримання без проведення аукціонів спеціальних дозволів підприємствами на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку родовищ підземних прісних вод та на видобування таких вод на території області; на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти, газу, сланцевого газу (промислову розробку) на території області.

У контексті розгляду цього блоку питань депутат Іван Панасенко порушив проблему економного витрачання прісної питної води, що видобувається з надр, у Кременчуцькому регіоні, забезпечення населення Бондарівської та Запсільської сільських рад якісною питною водою.

Як запевнив голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, за ініціативи профільної комісії обласної ради протягом останніх десяти днів досягнуто відповідні домовленості між Кременчуцькою районною радою та ПАТ «Транснаціональна фінансово-промислова компанія «Укртатнафта» щодо виділення підприємством коштів на підготовку проектно-кошторисної документації та будівництво водогонів для територіальних громад, які знаходяться в зоні дії ставка-випарника. Також було узгоджено обсяги коштів, необхідних для підвезення води в села.

У ході пленарного засідання прийнято звернення обласної ради: до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України стосовно врегулювання ситуації, яка склалася у газовій сфері Гадяцького району Полтавської області; до Кабінету Міністрів України стосовно внесення змін до Бюджетного кодексу України.

У «різному» голова обласного громадського об’єднання «Союз-Чорнобиль» Віктор Шкурпела озвучив вимоги учасників мітингу біля будинку обласної ради стосовно збереження соціальних гарантій для учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, ветеранів Афганської війни, пенсіонерів - зняття з розгляду Верховною Радою України законопроекту №9127; депутат Степан Бульба закликав колег не стояти осторонь проблем мітингувальників, а владі бути ближчою до людей; голова обласної ради Іван Момот поінформував депутатів про підсумки поїздки офіційної делегації обласної ради до Санкт-Петербургу, що позначилася на зміцненні культурних і ділових зв’язів між Полтавським і Ленінградським регіонами.

З врахуванням зауважень і доповнень депутатів, прийнято рішення по  69 питаннях порядку денного сесії.

 

 

 

ЗВЕРНЕННЯ

до Кабінету Міністрів України

Депутати Полтавської обласної ради вкрай стурбовані ситуацією, яка склалася у газовій сфері Гадяцького району Полтавської області.

Єдиним газопостачальним підприємством району є ПАТ "Гадячгаз", яке надає послуги з газопостачання та транспортування газу локальними мережами.

До березня 2006 року між ВАТ "Гадячгаз" (яке на даний час реорганізоване в ПАТ) мало договірні відносини з ВАТ (ПАТ) "Укрнафта" на постачання природного газу для всіх категорій споживачів. Але починаючи з березня 2006 року ВАТ "Укрнафта" відмовилось укласти договір з ВАТ "Гадячгаз" на постачання природного газу в зв'язку з недосягненням згоди щодо його закупівельної ціни. Проте, в розподільну мережу природний газ з промислів ВАТ "Укрнафта" продовжував безперешкодно надходити до липня 2006 року, так як з боку ВАТ "Укрнафта" не чинилось жодної перешкоди для цього. В односторонньому порядку ВАТ "Гадячгаз" не могло перекрити доступ газу , так як технологічно це неможливо.

З липня 2006 року ВАТ "Гадячгаз" уклало договір на постачання природного газу з ДК "Газ України".

ВАТ "Укрнафта" через судові органи намагається стягнути з ВАТ "Гадячгаз" 12,8 млн. грн. за поставлений у березні-червні 2006 року природний газ, мотивуючи свої дії тим, що договір на постачання природного газу та акти приймання-передачі газу ВАТ "Укрнафта" підписані не були. Вартість поставленого газу майже в шість разів перевищує встановлені НКРЕ і діючі на той час ціни на природний газ. Для врегулювання цього питання Полтавською обласною адміністрацією неодноразово протягом 2007-2009 років порушувалося клопотання перед Антимонопольним комітетом України, Кабінетом Міністрів України та Секретаріатом Президента України. Але це не вирішило ситуацію.

Внаслідок того, що рішення Вищого господарського суду України по цій справі прийнято на користь ВАТ "Укрнафта", ВАТ "Гадячгаз" опинилося на межі банкрутства. Виплатити таку суму для підприємства нереально, недостатньо у нього і власного майна для погашення такого боргу. Донарахування вартості природного газу за 2006 рік всім категоріям споживачів, в тому числі населенню, також провести неможливо, так як це буде грубим порушенням чинного законодавства та прав споживачів.

Єдиним ймовірним виходом з даної ситуації стало прийняття Верховною Радою України 12 травня 2011 року Закону України № 3319-VI "Про деякі питання заборгованості за спожитий природний газ та електричну енергію", яким передбачено можливість списання заборгованості за природний газ підприємств, що здійснюють постачання природного газу за регульованим тарифом. Проте, дія даного Закону не поширюється на ПАТ "Укрнафта"! Розроблений Кабінетом Міністрів України "Порядок списання заборгованості за природний газ та електричну енергію", затверджений Постановою КМУ від 08.08.2011 р. № 894 також не передбачає механізму списання заборгованості ПАТ "Гадячгаз" перед ПАТ "Укрнафта".

Отже, підприємство втрачає єдину можливість продовжити своє існування.

Враховуючи вищевикладене, з метою запобігання негативних наслідків, пов'язаних із загрозою припинення газопостачання Гадяцького району та виникнення аварій, а також з урахуванням того, що 51% акцій в статутному фонді ПАТ "Гадячгаз" контролюється державою, просимо Вас ініціювати внесення змін до Закону України № 3319-УІ "Про деякі питання заборгованості за спожитий природний газ та електричну енергію" в частині поширення його дії на ПАТ "Укрнафта", а також внести відповідні зміни до "Порядку списання заборгованості за природний газ та електричну енергію", затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 08.08.2011 р. № 894.

Прийнято сьомою сесією

Полтавської обласної ради

шостого скликання

28 вересня 2011 року

 

ЗВЕРНЕННЯ

до Верховної Ради України

Депутати Полтавської обласної ради вкрай стурбовані ситуацією, яка склалася у газовій сфері Гадяцького району Полтавської області.

Єдиним газопостачальним підприємством району є ПАТ "Гадячгаз", яке надає послуги з газопостачання та транспортування газу локальними мережами.

До березня 2006 року між ВАТ "Гадячгаз" (яке на даний час реорганізоване в ПАТ) мало договірні відносини з ВАТ (ПАТ) "Укрнафта" на постачання природного газу для всіх категорій споживачів. Але починаючи з березня 2006 року ВАТ "Укрнафта" відмовилось укласти договір з ВАТ "Гадячгаз" на постачання природного газу в зв'язку з недосягненням згоди щодо його закупівельної ціни. Проте, в розподільну мережу природний газ з промислів ВАТ "Укрнафта" продовжував безперешкодно надходити до липня 2006 року, так як з боку ВАТ "Укрнафта" не чинилось жодної перешкоди для цього. В односторонньому порядку ВАТ "Гадячгаз" не могло перекрити доступ газу , так як технологічно це неможливо.

З липня 2006 року ВАТ "Гадячгаз" уклало договір на постачання природного газу з ДК "Газ України".

ВАТ "Укрнафта" через судові органи намагається стягнути з ВАТ "Гадячгаз" 12,8 млн. грн. за поставлений у березні-червні 2006 року природний газ, мотивуючи свої дії тим, що договір на постачання природного газу та акти приймання-передачі газу ВАТ "Укрнафта" підписані не були. Вартість поставленого газу майже в шість разів перевищує встановлені НКРЕ і діючі на той час ціни на природний газ. Для врегулювання цього питання Полтавською обласною адміністрацією неодноразово протягом 2007-2009 років порушувалося клопотання перед Антимонопольним комітетом України, Кабінетом Міністрів України та Секретаріатом Президента України. Але це не вирішило ситуацію.

Внаслідок того, що рішення Вищого господарського суду України по цій справі прийнято на користь ВАТ "Укрнафта", ВАТ "Гадячгаз" опинилося на межі банкрутства. Виплатити таку суму для підприємства нереально, недостатньо у нього і власного майна для погашення такого боргу. Донарахування вартості природного газу за 2006 рік всім категоріям споживачів, в тому числі населенню, також провести неможливо, так як це буде грубим порушенням чинного законодавства та прав споживачів.

Єдиним ймовірним виходом з даної ситуації стало прийняття Верховною Радою України 12 травня 2011 року Закону України № 3319-VI "Про деякі питання заборгованості за спожитий природний газ та електричну енергію", яким передбачено можливість списання заборгованості за природний газ підприємств, що здійснюють постачання природного газу за регульованим тарифом. Проте, дія даного Закону не поширюється на ПАТ "Укрнафта"! Розроблений Кабінетом Міністрів України "Порядок списання заборгованості за природний газ та електричну енергію", затверджений Постановою КМУ від 08.08.2011 р. № 894 також не передбачає механізму списання заборгованості ПАТ "Гадячгаз" перед ПАТ "Укрнафта".

Отже, підприємство втрачає єдину можливість продовжити своє існування.

Враховуючи вищевикладене, з метою запобігання негативних наслідків, пов'язаних із загрозою припинення газопостачання Гадяцького району та виникнення аварій, а також з урахуванням того, що 51% акцій в статутному фонді ПАТ "Гадячгаз" контролюється державою, просимо внести зміни до Закону України № 3319-УІ "Про деякі питання заборгованості за спожитий природний газ та електричну енергію" в частині поширення його дії на ПАТ "Укрнафта".

Прийнято сьомою сесією

Полтавської обласної ради

шостого скликання

28 вересня 2011 року

 

ЗВЕРНЕННЯ

до Кабінету Міністрів України

На Полтавщині видобувається 40 відсотків газу, 14 відсотків нафти, 64 відсотки газового конденсату від загальнодержавного обсягу.

Бюджетним кодексом України передбачено зарахування 50 відсотків плати за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення до складу доходів обласного бюджету, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів.

Частка надходжень плати за користування надрами на території області становить 16 відсотків в загальній сумі плати до зведеного бюджету держави, з них найбільша - за природний газ. В обласному бюджеті - це 27 відсотків власних доходів. Основним надрокористувачем є ДК «Укргазвидобування» НАК «Нафтогаз України», який знаходиться в м.Києві.

Суттєвою проблемою для виконання обласного бюджету є несплата в серпні ДК «Укргазвидобування» плати за користування надрами в сумі 33,8 млн.грн. У зв'язку з цим виникає дефіцит коштів на фінансування видатків з обласного бюджету, в тому числі і захищених статей.

Так, за станом на 1 вересня недоотримано до розрахункового обсягу І кошика доходів 10,1 млн.грн.

Нестабільність надходження плати за користування надрами та неможливість реального визначення прогнозу обсягів видобутку вуглеводнів на території області вказують на недоцільність передбачення цього платежу в доходах, які спрямовуються на фінансування делегованих видатків.

Крім того, наявний конфлікт інтересів видобувних підприємств і територіальних громад, на території яких в процесі виробничої діяльності зазначених підприємств погіршується екологічна ситуація, руйнуються місцеві дороги, втрачаються цінні землі. Обласна рада протягом останніх років направляла неодноразові звернення щодо включення в місцеві бюджети до бюджетів розвитку частини рентних платежів, які і на даний час повністю перераховуються до державного бюджету.

Звертаємося до Вас з проханням ініціювати внесення змін до Бюджетного кодексу щодо виключення 50 відсотків плати із складу І кошика доходів обласних бюджетів та зарахування цих надходжень до доходів, що не враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів.

Врахування зазначеної пропозиції дозволило б покращити стан фінансового забезпечення власних повноважень органів місцевого самоврядування.

Також для забезпечення збалансованості обласного бюджету просимо Вашого сприяння у погашенні ДК «Укргазвидобування» боргу за податковими зобов'язаннями по платі за користування надрами та повній сплаті вказаного платежу в наступних податкових періодах.

Прийнято сьомою сесією

Полтавської обласної ради

шостого скликання

28 вересня 2011 року