Сіяти розумне, добре, вічне

e-mail Друк PDF

29 вересня у Полтаві відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти, під час яких зі сцени муздрамтеатру імені Миколи Гоголя представників регіональної когорти сіячів розумного, доброго, вічного  привітали із професійним святом голова обласної ради Іван Момот та заступник голови облдержадміністрації Олександр Коваль.

Серед присутніх на святковому заході були керівники, педагоги й організатори освітянських закладів різних профілів, ступенів і рівнів акредитації, колеги-ветерани, депутати, працівники галузевої профспілки, представники партнерських структур, громадськості та студентської й учнівської молоді.

Іван Момот у вітальному слові, зокрема, наголосив, що обласна рада постійно опікується галуззю освіти, як одним із найголовніших пріоритетів Полтавського краю, та його найціннішим потенціалом – освітянською громадою, якій адресував  найтепліші слова вдячності за саможертовну працю, і побажав усіляких гараздів у житті.

Також, наголошено, що наступально втілюється у життя  ухвалена обласною радою Комплексна програма розвитку освітньої галузі Полтавської області на 2011-2015 роки, у рамках якої відновлено забезпечення сільських районів шкільними автобусами, надається фінансова підтримка за різними напрямами навчальним закладам тощо. Тільки на останній сесії обласної ради, що пройшла 28 вересня, було додатково виділено з обласного бюджету кошти на ремонт аварійних шкіл у Котелевському та Решетилівському районах, значну суму - на добудову Лубенської міської школи №1.

Іван Момот та Олександр Коваль вручили відзнаки Президента України, профільних Міністерств і відомств, обласної ради та облдержадміністрації, міської ради кращим із кращих достойникам педагогічної ниви.

Родзинкою свята стала проведена керівниками області церемонія нагородження лауреатів премії А.С. Макаренка – 2011, заснованої обласною радою.

Почесного знаку Федерації Профспілок України “За соціальне партнерство” було удостоєно голову постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, директора Кременчуцького педагогічного училища імені А.С. Макаренка Івана Гальченка та депутата обласної ради, начальника Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Володимира Мирошниченка.

Завершив дійство яскравий концерт юних талантів.