Засідання ради ректорів вищих навчальних закладів ІІІ – ІV рівнів акредитації Полтавського регіону

e-mail Друк PDF

30 вересня під головуванням депутата обласної ради, ректора Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Володимира Онищенка відбулося засідання ради ректорів вищих навчальних закладів ІІІ – ІV рівнів акредитації Полтавського регіону.

У заході взяли участь голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, заступник голови облдержадміністрації Олександр Коваль,  начальник Головного управління освіти і науки облдержадміністрації, депутат обласної ради Володимир Мирошниченко, ректори та науково-педагогічні працівники ВНЗ ІІІ – ІV рівнів акредитації Полтавського регіону.

Відповідно до порядку денного було розглянуто питання про стан виконання державного замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою. Як повідомив голова ради ректорів ВНЗ ІІІ – ІV рівнів акредитації Полтавського регіону Володимир Онищенко, вступна кампанія 2011 року в цілому проведена відповідно до чинного законодавства України та вимог нормативних документів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. План прийому на навчання за державним замовленням, доведений Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України до ВНЗ ІІІ – ІV рівнів акредитації Полтавського регіону виконано.

Заслухавши та обговоривши інформацію Володимира Онищенка рада ректорів ухвалила рішення про необхідність проведення профорієнтаційної роботи серед випускників загальноосвітніх навчальних закладів і ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації для вступу до ВНЗ ІІІ – ІV рівнів акредитації Полтавської області.

По закінченні засідання з нагоди Дня працівників освіти провідні науково –педагогічні працівники вищих навчальних закладів були нагороджені грамотами обласної ради, почесними грамотами облдержадміністрації та ради ректорів ВНЗ ІІІ – ІV рівнів акредитації Полтавського регіону.