Протидіяти злочинам у бюджетній сфері

e-mail Друк PDF

30 вересня в обласній прокуратурі відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів області, на якій обговорено стан протидії злочинам та корупційним проявам у бюджетній сфері.

У нараді взяв участь голова обласної ради Іван Момот.

За інформацією обласної прокуратури, прокурорами порушено 42 кримінальні справи за зловживання у бюджетній сфері. До бюджетів різних рівнів відшкодовано 37 мільйонів гривень, до відповідальності притягнуто понад 270 осіб. У поточному році правоохоронці виявили 162 таких злочинів. У більшості справ завдані збитки не перевищують 5 тисяч гривень.

Поза увагою правоохоронних структур залишаються такі корумповані сфери як тендерні закупівлі при реконструкції або будівництві об’єктів соціальної інфраструктури, використання субвенцій з державного бюджету.

На нараді було констатовано необхідність посилення взаємодії митників із виконавчою службою щодо стягнення штрафів за порушення митних правил, активізації  оперативно-розшукової діяльності,  заходів по відшкодуванню збитків у кримінальних справах, які порушені у бюджетній сфері.