Новини Автозаводського району

e-mail Друк PDF

Органи Держреєстру уточнюють списки виборців

В Автозаводському районі м.Кременчука станом на 1 жовтня до Державного реєстру виборців внесено 117 557 громадян. Це трохи менше, ніж було під час останніх місцевих виборів 31 жовтня 2010 року. Втім після опрацювання додаткової інформації ця цифра може збільшитися. В районі постійно ведеться опрацювання нових даних та уточнення списку виборців. Про це на апаратній нараді Автозаводського райвиконкому повідомила заввідділом ведення Держреєстру виборців Інеса Мартиненко. За кількістю виборців Автозаводський район є найбільшим у Полтавській області.

 

Заборгованостей по пенсіям немає

Управління Пенсійного фонду України Автозаводського району Кременчука повністю розрахувався з пенсіонерами по виплаті пенсій за вересень. Поточної заборгованості по пенсіям в районі немає. Про це заявила виконуюча обов’язки начальника районного управління Пенсійного фонду Світлана Лиходій під час апаратної наради в Автозаводському райвиконкомі. Проте у Пенсійному фонді накопичилася заборгованість у 2,8 мільйона гривень по виплаті коштів пенсіонерам району за судовими рішеннями. Це переважно рішення по доплаті до пенсій «дітям війни». Керівник районного управління сподівається, що протягом жовтня ця заборгованість буде повністю погашена.

«Чорнобильці отримують все що їм було призначено рішеннями судів. Всі розмови про зменшення виплат безпідставні», - заявила Світлана Лиходій.

Нагадаємо, що у Кременчуці йде реформування органів Пенсійного фонду. В місті скоро не буде районних управлінь, а на їх базі наразі створюється єдине міське управління Пенсійного фонду України.

Парк Миру увійде до переліку пам’ятників історії та архітектури

Парк Миру, яким опікується Автозаводська районна рада, може увійти до переліку пам’ятників історії та архітектури міста Кременчука. У даний час працівники райвиконкому готують документи щодо історії створення парку, його схему, програму розвитку та опис об’єктів, що розміщені в парку. Ці документи будуть передані до міського краєзнавчого музею, а потім на розгляд міської ради.

Нагадаємо, що за останні три роки у парку Мира було збудовано Алею Слави з меморіальним комплексом, присвяченим військовим частинам та з’єднанням, що відзначилися при визволенні міста від фашистських загарбників і яким було присвоєне почесне найменування «Кременчуцьких», Музей військової техніки під відкритим небом, Гонг Миру, та дитяче Автомістечко. Наразі у парку закінчується будівництво Алеї Героїв праці.

Парк Миру став центром героїко-патріотичного виховання молоді. У ньому постійно проводяться міські заходи, присвячені вшануванню пам’яті воїнів, загиблих у роки Великої Вітчизняної війни. А останнього часу парк став ще й популярним місцем для весільних кортежів. Молодята приїздять сюди після реєстрації шлюбу, щоби покласти квіти до Меморіалу та сфотографуватися на фоні чудових паркових краєвидів.

Автор матеріалів Віктор Крук