Проблеми – подібні, розв’язання – спільне

e-mail Друк PDF

5 жовтня в обласному центрі відбулося засідання Полтавського Регіонального відділення Асоціації міст України, яке провів голова правління РВ АМУ, Комсомольський міський голова Сергій Супрун за участі виконавчого директора відділення Галини Безносик.

Головуючий поінформував аудиторію про підсумки засідання Правління Асоціації міст України, що пройшло у Києві 15 вересня.

Увагу присутніх привернуто до систематизованих у столиці критичних зауважень до основних положень державної політики стосовно бюджету-2012 та відповідного формульно-розрахункового підходу, законодавчого й матеріального забезпечення процесу реалізації провідних повноважень місцевого самоврядування, потреби диференційованого ставлення до різних груп адміністративно-територіальних одиниць тощо.

Особливу підтримку колег, зокрема, міських голів міст Миргорода, Карлівки та Кобеляки Сергія Соломахи, Володимира Слєпцова й Олександра Ісипа, Новосанжарського селищного голови Андрія Реки, викликали тези щодо нагальності врегулювання проблемних аспектів містобудівної діяльності, розмежування земель державної та комунальної власності, ремонту доріг та тому подібне.

На зібранні, також, сформульовано пропозиції до переліку актуальних тем, рекомендованих для обговорення на засіданнях Регіональної дорадчої ради Національного Конгресу місцевого самоврядування України в Полтавській області та Полтавського Регіонального відділення Асоціації міст України у наступному проектному році.