Новини Автозаводського району

e-mail Друк PDF

Підготовка району до зими

10 жовтня голова Автозаводської районної ради Володимир Коваленко наголосив на апаратній нараді райвиконкому на тому, що головним завданням районної влади на найближчі тижні стає наведення порядку на території району та прибирання і вивіз опалого листя до настання морозів. Загальна площа району складає понад 5400 га. Для організації робіт на цій території у кварталах приватної забудови Автозаводського району створені міні-штаби з благоустрою. Особлива увага приділяється вивозу опалого листя з районних парків та скверів. До робіт щодо благоустрою території залучаються закріплені підприємства та заклади району. Про підготовку до зимового періоду на нараді доповів начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райвиконкому Сергій Діденко. Спеціалісти відділу закінчують перевірку технічної готовності снігоприбиральної техніки на 7-ми підприємствах району, яка у разі необхідності буде залучатися до очищення доріг від снігу.

 

В Автозаводському райвиконкомі підвели підсумки святкувань

Минулого тижня голова Автозаводської райради Володимир Коваленко зібрав керівників підприємств, навчальних закладів, депутатів, військових, та всіх тих, хто активно приймав участь і допомагав райвиконкому в організації чисельних святкових заходів до 440-річчя Кременчука. Всього в залі засідань райради зібралося понад 50 поважних осіб. Про роботу, проведену в Автозаводському районі до святкування ювілею міста, розповіла керуюча справами райвиконкому Зінаїда Прохнич. Вона нагадала про проект «Пам'ять про війну єднає», відпочинок 440 ветеранів у районному таборі «Супутник» на честь 440-річчя міста, роботу університету 3-го віку, проведення мітингу-реквієму та параду у Великій Кохнівці, а також свят вулиць, назви яких пов’язані з війною, про увічнення пам’яті видатних кременчужан, святкування Дня Миру та про багато інших заходів, проведених райвиконкомом напередодні ювілею. Володимир Коваленко подякував за надану допомогу та вручив усім присутнім почесні грамоти Автозаводської райради.

Змагання на першість Автозаводського району

7-го жовтня відбулися змагання на першість Автозаводського району з легкої атлетики серед школярів на призи Олімпійського чемпіона 1980 року Володимира Кисельова. Слід відзначити, що це вже 21-ші змагання, які районний комітет фізичної культури та спорту традиційно проводить на початку восени на СК «Політехнік». Цього разу в змаганнях приймали участь команди всіх загальноосвітніх шкіл району, педагогічного училища, та коледжу Кременчуцького національного університету. Юнаки та дівчата змагалися в індивідуальній першості з бігу на 100, 400, та 800 метрів, стрибках у довжину та висоту, а також штовханні ядра. Володимир Кисельов вручив призерам медалі та почесні грамоти, а спонсор змагань - торгова марка «Суворов» нагородила їх солодкими призами.

Університет 3-го віку стає все більш популярним

Університет 3-го віку набирає популярності та стає все більш відомим в Україні. Про це заявила керуюча справами Автозаводського райвиконкому Зінаїда Прохнич, яка одночасна виконує обов’язки ректора університету. 30-го вересня 96 сивочолих студентів приступили до занять в університеті. А минулого тижня до ректора поступило ще 10 заяв від ветеранів з проханням зачислити їх на навчання. «Університет вирішує головну проблему літніх людей. Вони отримують спілкування та не відчувають себе непотрібними», - заявила ректор. За її словами аналогічні навчальні заклади існують у багатьох європейських країнах, але там ці послуги є платними. В Україні єдине місто, де також працює університет для пенсіонерів – Вінниця. Але й там навчання для студентів частково оплачується. Кременчуцькі ветерани навчаються в університеті повністю безоплатно.

Нагадаємо, університет 3-го віку був заснований Автозаводським райвиконкомом на початку 2009-го року. Цього навчального року вже третій набір студентів сів за парти навчального закладу. 15-го вересня досвід роботи Автозаводського райвиконкому щодо організації роботи університету приїжджали вивчати представники міжнародних організацій та провідних вузів України в рамках ХІІ Міжнародного «Тижня освіти дорослих» громадсько-державної програми «Освіта дорослих» в Україні, яка проводиться за сприяння Інституту ціложиттєвого навчання ЮНЕСКО. А минулого тижня досвід роботи університету 3-го віку вивчали директори терцентрів Полтавщини для його впровадження на теренах області.

Віктор Крук