Територіальні громади – обласна рада: зворотній зв’язок

e-mail Друк PDF

14 жовтня на ім’я голови обласної ради Івана Момота надійшов лист - подяка з Лубенського району від громадськості і батьків - мешканців сіл Окіп, Шеки та Хитці, педагогічного й учнівського колективів Жданівської ЗОШ I-III ступенів, підписаний директором навчального закладу Іванною Демченко, за забезпечення цієї школи шкільним автобусом.

Жданівці були у числі тих, хто на початку навчального року отримали спеціально обладнані для перевезення школярів «Еталони», які було придбано за кошти обласного бюджету в рамках виконання Комплексної програми розвитку освітньої галузі Полтавської області на 2011-2015 роки, ухваленої обласною радою.

Тож автори із вдячністю наголошують, що нині колишні учні малокомплектних шкіл з вищеназваних сіл, завдяки підвезенню до нового місця навчання, стали повноправними учасниками навчально-виховного процесу.

Ще одним позитивом стало й те, що відтепер 40-кілометрова відстань до райцентру перестала бути перешкодою для участі у районних спортивних змаганнях, творчих оглядах і конкурсах, предметних олімпіадах обдарованих і талановитих учнів Жданівської ЗОШ.

Також висловлено щирі побажання нових здобутків у справі захисту інтересів територіальних громад краю та усіляких гараздів в особистому житті.