З теплом, і добром

e-mail Друк PDF

Завдяки зусиллям і співпраці обласної і районної виконавчої влади, активній роботі першого заступника голови обласної ради Володимира Онищенка та першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Полупана, обраних до обласної ради по Семенівському виборчому округу, голови райдержадміністрації Валерія Книша за останній рік зроблено чимало по питанню газифікації Семенівського району. Отже, сьогодні вже можна говорити про результати.

Так, завершено будівництво підвідного газопроводу Біляки – Заїчинці (загальна кошторисна вартість 4,8 млн.грн), проведено пуск газу на ШРП села Заїчинці, проведено вуличні газопроводи і на даний час газифіковано 91 житловий будинок. Незавершеним залишалося облаштування газового опалення Заїчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, у якій знаходиться і дитсадок.

І ось, минулого тижня відбулося введення в експлуатацію теплогенераторної місцевої школи. Цей захід став справжнім святом для села. Біля школи зібралися батьки школярів та вихованців дитячого садка, місцева громада, керівники сільськогосподарських підприємств, спонсори, всі, хто долучився до цього заходу.

З вітальними словами до присутніх звернулися Володимир Онищенко, депутат облради, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Полупан, голова районної ради Ольга Мохун, директор приватної агрофірми «Україна», Герой України Іван Балюк, сільський голова Сергій Сирота.

Директор Заїчинської ЗОШ І-ІІІ ст. Олександр Пархоменко від свого імені та від імені дітей, батьків, педагогічного колективу висловив подяку усім, хто допомагав вирішити цю складну проблему – районному керівництву, депутатам обласної ради, підрядчикам та спонсорам.

Почесна місія перерізання стрічки випала Володимирові Онищенку та директору приватного підприємства «Аліна» Сергію Неленю (директору підрядної фірми, яка безпосередньо виконувала усі роботи).

Учні Заїчинської школи дарували присутнім пісенні вітання та віршовані рядки. Крім того, не обійшлося і без подарунків – від Ради сільськогосподарських товаровиробників (керівник Сергій Семигреєнко, депутат районної ради від Партії регіонів) дитячий садок отримав килимове покриття, а школа – принтер від депутатів обласної ради Володимира Онищенка та Сергія Полупана.