Новини Автозаводського району

e-mail Друк PDF

Чергова сесія Автозаводської районної ради відбудеться 3 листопада

Чергова X сесія Автозаводської районної ради м.Кременчука відбудеться 3-го листопада. Відповідне рішення прийнято на засіданні колегії райради минулого тижня. На сесії депутати заслухають звіти про виконання повноважень районною службою у справах дітей, та про хід виконання повноважень райвиконкому в галузі благоустрою території району за 9 місяців поточного року. Сесія має розглянути питання про органи самоорганізації населення в Автозаводському районі, та про організацію звітів депутатів райради перед виборцями.

 

Депутати також розглянуть низьку земельних питань. Зокрема, про передачу у власність та в оренду 23-х земельних ділянок для будівництва та обслуговування індивідуальних жилих будинків, гаражів, і ведення городництва, та про надання дозволів 25-ти громадянам на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва гаражів. З них 23 ділянки планується передати під гаражі в районі автостоянки ВАТ «Кременчуцький міськмолокозавод». Всього на розгляд депутатів Автозаводської районної ради виноситься 16-ть питань. В період з 20 по 26 жовтня проекти рішень, що виносяться на сесію, обговорять на засіданнях постійних депутатських комісій.

Депутати будуть звітуватися перед виборцями

В Автозаводській районній раді планують організувати звіти депутатів перед виборцями в період з 10-го листопада по 25-те грудня 2011 року. При цьому депутати, обрані по мажоритарним виборчим округам, звітуватимуться перед виборцями відповідного виборчого округу, а ті, хто обраний за партійними списками – в своїх партійних осередках з оголошенням графіку звітів у міських ЗМІ. Тож бажаючі виборці також зможуть відвідати ці звіти.

За результатами проведених звітів депутати нададуть в оргвідділ райвиконкому письмову інформацію, і всі висловлені виборцями зауваження та пропозиції на адресу Автозаводської райради та її виконавчих органів будуть включені в загальний план для їх реалізації.

Відповідний проект рішення щодо організації звітів депутатів райради перед виборцями у 2011 році Автозаводська районна рада має розглянути на своїй сесії 3-го листопада.

Автозаводська райрада затвердить порядок реєстрації органів самоорганізації населення

На найближчу сесію Автозаводської районної ради м.Кременчука виноситься питання про органи самоорганізації населення у районі. Депутати планують затвердити Порядок надання дозволу на створення органів самоорганізації населення (будинкових комітетів). Ним, зокрема, передбачається, що для створення будинкового комітету до райради мають звернутися збори жителів за місцем проживання, в яких прийняли участь, або було представлено, не менше половини мешканців будинку (або групи будинків), які мають право голосу. На цих зборах мешканці мають ініціювати створення будинкового комітету, визначитися з його назвою, основними напрямками діяльності, та обрати ініціативну групу, яка подасть документи на реєстрацію до райвиконкому. Питання надання дозволу на створення будинкового комітету, Автозаводська райрада розгляне на своєму найближчому засіданні за участю членів ініціативної групи.

Проектом передбачається, що орган самоорганізації населення (будинковий комітет) обирається на термін повноважень Автозаводської районної ради. За встановленою законодавством процедурою, повноваження будинкового комітету можуть бути припинені достроково те ж за рішенням Автозаводської райради.

У парку Миру відкриють Алею Героїв праці

Минулого четверга в Автозаводському райвиконкомі м.Кременчука пройшла робоча нарада з питань підготовки до урочистого відкриття Алеї Героїв праці та початку реалізації районного проекту «До всіх вершин життя приводить праця!».

Будівельні роботи по спорудженню Алеї Героїв праці у парку Мира закінчено. Наразі завершуються роботи по благоустрою прилеглої території. Урочисте відкриття Алеї попередньо сплановано на 3-тє листопада. На Алеї Героїв праці вже встановлені меморіальні дошки двічі Герою Радянського Союзу, льотчику-космонавту СРСР Олексію Леонову, який навчався у Кременчуцькому льотному училищі цивільної авіації, та 8-ми Героям Соціалістичної праці, які працювали на підприємствах Кременчука.

Як пояснив голова Автозаводської районної ради Володимир Коваленко, для вивчення історії життя та трудових досягнень Героїв праці у школах району будуть створені дослідчі загони, за аналогією з пошуковими загонами. Нагадаємо, що пошукові загони в рамках районного проекту «Пам'ять про війну єднає» займаються дослідженням бойового шляху військових частин, яким у роки війни за визволення Кременчука було присвоєне почесне найменування «Кременчуцьких».

Віктор Крук