Спортивні досягнення Полтавщини примножили депутати

e-mail Друк PDF

18 жовтня заступник голови обласної ради Володимир Марченко та голова постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики,спорту та туризму Андрій Соколов зустрілися з представниками збірної команди області – учасниками змагань третього етапу Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів України, депутатів Верховної ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських рад, присвяченої 20-річчю Незалежності України.

До складу збірної команди, яка відстоювала честь області на фінальних змаганнях спартакіади з волейболу, міні-футболу, шашок, настільного тенісу, увійшли 21 депутат, які представляли: Полтавську обласну раду; Кременчуцьку, Комсомольську, Червонозаводську міські ради; Київську та Октябрську районні у місті Полтаві ради; Полтавську, Семенівську, Миргородську, Решетилівську, Чутівську районні ради; Машівську селищну раду, Дмитрівську сільську раду міста Комсомольська.

Із двадцяти збірних команд областей України, що брали участь у змаганнях з 4 по 8 жовтня в Алушті, полтавці вибороли загальнокомандне третє місце та третє командне місце з футзалу. Серед привезених із Криму спортивних трофеїв – кубки, медалі та грамоти.

- На змагання приїхали сильні, добре підготовлені команди, - розповів депутат обласної ради, капітан збірної команди області Іван Близнюк. –Тому здобути перемогу було нелегко. Втім, ми до цього прагнули. Окрім тренувань, акцент було зроблено на дотримання суворої дисципліни, взаємну підтримку. В депутатському корпусі області є чималий спортивний резерв. Є  також бажання депутатів випробувати свої сили, позмагатися. Обов'язково будемо готуватися до наступної спартакіади.

Слова вдячності Іван Близнюк висловив на адресу організаторів змагання – обласної ради, управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Своїми враженнями про участь у спартакіаді поділилися депутати Київської районної у місті Полтава ради Тарас Бойко, Юрій Шавиро, депутат Чутівської районної ради Віктор Різник.

Заступник голови обласної ради Володимир Марченко привітав представників збірної команди з перемогою, подякував за те, що депутати знайшли час і можливість взяти участь у спартакіаді, перемогли. Він підкреслив, що здобута на третьому етапі Всеукраїнської спартакіади перемога примножила спортивні досягнення нашої області.

Володимир Марченко зазначив важливість подальшої підтримки розвитку фізичної культури і спорту в області, пропаганди здорового способу життя серед населення, організації і проведення масових спортивних заходів.

- Ми не сумнівалася у перемозі нашої команди, - сказав голова профільної комісії обласної ради Андрій Соколов. – Вірили у перемогу, бо Полтавщина сильна спортивними талантами.

У зустрічі взяли участь заступник начальника управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації Ігор Петраш, директор обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Людмила Калаптуровська.