Керівники Полтавщини підписали угоду про співпрацю з Донецькою областю

e-mail Друк PDF

19 жовтня голова Полтавської обласної ради Іван Момот та голова Полтавської обласної державної адміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко під час робочого візиту у Донецьку область підписали Угоду про співпрацю з Донецькою обласною радою та облдержадміністрацією.

З донецької сторони Угоду підписали голова Донецької обласної ради Андрій Федорук та голова Донецької облдержадміністрації Андрій Шишацький.

Відповідно до Угоди сторони планують розвивати співпрацю у торговельно-економічному, науково-технічному та культурному напрямках, спільно готувати та реалізовувати взаємовигідні проекти і програми.

Голова обласної ради Іван Момот підкреслив важливість підписання між регіонами рамкових угод, які дають змогу деталізувати напрямки співпраці залежно від актуальності тих чи інших питань сьогодення. Підписання Угоди з Донецькою областю стало продовженням послідовної роботи Полтавської обласної ради по вивченню досвіду колег у вирішенні питань соціально-економічного розвитку територій.

Голова Донецької обласної ради Андрій Федорук у свою чергу відзначив наш досвід у проведенні таких масштабних заходів як Сорочинський ярмарок, зауваживши, що донеччани хотіли би підхопити цю традицію та спробувати організувати подібний захід у своєму регіоні.