«Кварц» зблизька

e-mail Друк PDF

19 жовтня заступник голови обласної ради Володимир Марченко та група депутатів обласної ради здійснили робочу поїздку умісто Кременчук.

Відбулася зустріч із головою Автозаводської районної у місті Кременчуці ради Володимиром Коваленком, у ході якої представники вищого представницького органу області ознайомилися з досвідом роботи Автозаводської районної ради в питаннях розвитку соціальної інфраструктури району, утримання об’єктів комунальної власності.

Заступник голови обласної ради Володимир Марченко, голови постійних комісій обласної ради: з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр Олександр Залужний, з питань будівництва, транспорту та зв’язку Віктор Шадчнєв, з питань промислової політики, підприємництва та інвестицій Микола Данилейко, заступник голови постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування Олег Овчарь,  депутати обласної ради Юрій Кривошеєв, Микола Безима, Микола Несен відвідали об’єкти комунальної власності територіальних громад району: парк Миру, автомістечко, алею Героїв праці, музей військової техніки під відкритим небом, поклали квіти до Меморіалу увічнення пам'яті про подвиг військових з’єднань та частин, що відзначилися у боях за визволення міста Кременчука.

Потому депутати побували на ПАТ «Кременчуцьке кар’єроуправління «Кварц», яке спеціалізується на видобутку граніту та виробництвіфракційного щебеню.

Як поінформував його директор Геннадій Федотов,  на підприємстві 530 працівників, з них 488 є його акціонерами. «Кварц» виробляє за рік 1 мільйон тон щебеню, який використовується на будівництві в Полтавській, Харківській, Сумській областях, у Російській Федерації.

Значну увагу тут приділяють оновленню основного фонду, застосуванню сучасних технологій видобутку, питанням охорони праці, створенню побутових зручностей для робітників.

Середня зарплата на підприємстві складає 4 тисячі гривень. Майже 8 млн. грн. обов’язкових податкових платежів сплачує «Кварц» щороку до бюджетів різних рівнів.

Підприємство надає благодійну допомогу територіальній громаді  Кременчука, районам області. Зокрема, у спорудженні спортивних майданчиків. Чималі кошти спрямовуються на утримання соціальної сфери: тенісних кортів, спортивного залу, бібліотеки, дитячих мистецьких гуртків, спортивних секцій.

- В області працює багато видобувних підприємств, які звертаються до обласної ради з проханням погодити надання дозволів на відведення гірничих відводів для розробки родовищ корисних копалин, на геологічне вивчення, дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням вуглеводнів, підземних прісних вод та ін., - зазначив Володимир Марченко. - Про діяльність цих підприємств депутати інформацією не володіють. Це викликає певні складнощі при прийнятті відповідних рішень обласною радою. Сьогодні ми оглянули виробничі потужності ПАТ «Кременчуцьке кар’єроуправління «Кварц», побачили технологічний процес видобутку граніту та виробництва щебеню, ознайомилися з показниками господарської діяльності підприємства. Висновок один: ПАТ «Кременчуцьке кар’єроуправління «Кварц» добре себе зарекомендувало.

Володимир Марченко запевнив, що депутати й надалі будуть відвідувати видобувні підприємства, змістовно знайомитися з їхньою роботою.