Звіти і вибори у ветеранських організаціях

e-mail Друк PDF

20 жовтня у великій залі Автозаводської районної ради відбулася звітно-виборна конференція районної організації ветеранів війни, праці та Збройних Сил за участі 72 делегатів від первинних ветеранських організацій.

Серед почесних гостей конференції були голова Автозаводської районної ради Володимир Коваленко, голова міської Ради ветеранів Віталій Сельцов, заступник голови райради Віталій Добрунов, голова «Об’єднання ветеранів війни і військових конфліктів «Бойове братство» Олег Фещенко.

Про роботу районної Ради ветеранів за минулі 4 роки звітував її голова, полковник у відставці Олексій Зубченко. Автозаводська районна ветеранська організація зробила чимало у справі соціального захисту та допомоги ветеранам війни і праці. Це і робота волонтерів з ветеранами, які за станом здоров’я не можуть виходити із дому, і організація творчих колективів ветеранської художньої самодіяльності на базі районного терцентру, і проведення активної військово-патріотичної роботи з молоддю в рамках районної програми «Пам'ять про війну єднає».

Особливою гордістю районної Ради ветеранів стало те, що існує тільки в Автозаводському районі – це щорічний відпочинок ветеранів у районному спортивно-оздоровчому комплексі «Супутник» та можливість для навчання ветеранів в університеті третього віку. Олексій Зубченко зазначив у своєму звіті, що завдяки ініціативі та постійній допомозі з боку голови Автозаводської райради Володимира Коваленка щороку після закінчення дитячих змін на відпочинок до СОК «Супутник» приїжджають ветерани. З кожним роком їх чисельність зростає. Цієї восени напередодні 440-річчя міста у районному дитячому таборі вдалося оздоровити 440 ветеранів війни та праці. Третій рік поспіль в районі працює університет третього віку, де літні люди мають можливість навчатися на трьох факультетах: історико-краєзнавчому, культурно-просвітницькому, та факультеті здоров’я. Університет був заснований Автозаводським райвиконкомом і працює на базі Кременчуцького інституту Дніпропетровського університету економіки та права імені Альфреда Нобеля.

В ході роботи конференції були висловлені слова подяки та вручені почесні грамоти активістам ветеранського руху. Делегати конференції також висловили вдячність голові Автозаводської районної ради Володимиру Коваленку, депутатам районної ради, керівникам підприємств і організацій району за постійну підтримку та допомогу в роботі, а також відмітили плідну співпрацю і турботу про ветеранів з боку працівників райвиконкому, районного терцентру, районного управління праці та соціального захисту, управління Пенсійного фонду, госпіталю інвалідів війни та інших закладів та установ району.

Конференція переобрала новий склад Ради ветеранської організації, яку знову очолив Олексій Зубченко, та обрала делегатів на Кременчуцьку міську конференцію організації ветеранів війни, праці та Збройних Сил, яка відбудеться 18-го листопада.

Віктор Крук