У Кременчуці відкриють Алею Героїв праці

e-mail Друк PDF

Урочисте відкриття Алеї Героїв праці у парку Миру планується провести 3-го листопада. Про це повідомив голова Автозаводської районної ради Володимир Коваленко. Наразі завершуються роботи з благоустрою прилеглої до Алеї території.

На Алеї Героїв праці встановлені меморіальні дошки двічі Герою Радянського Союзу, льотчику-космонавту СРСР Олексію Леонову, який навчався у Кременчуцькому льотному училищі цивільної авіації, та 8-ми Героям Соціалістичної праці, які працювали на підприємствах Кременчука.

На церемонію відкриття запрошені ветерани КрАЗу, Крюківського вагонобудівного заводу, інших підприємств, на яких працювали Герої праці, і де зберігається пам'ять про цих людей. На урочистості прийдуть і учні з тих шкіл та ПТУ, які приймуть участь у реалізації районного проекту «До всіх вершин життя приводить праця!», спрямованого на вивчення історії життя та трудових досягнень Героїв праці у школах та професійно-технічних навчальних закладах району. В рамках проекту планується створити дослідницькі загони за прикладом шкільних пошукових загонів, які займаються вивченням бойового шляху тих військових частин, яким у роки війни за визволення Кременчука було присвоєне почесне найменування «Кременчуцьких». Дев’ять шкіл та дев’ять професійних навчальних закладів: ПТУ, ліцеї, залізничний технікум і льотний коледж, які знаходяться на території Автозаводського району, приймуть участь у вивченні історії життя 9-ти Героїв праці.

Володимир Коваленко впевнений, що це буде сприяти підвищенню престижу робітничих професій та поваги до сумлінної праці.

Нагадаємо, що парк Миру знаходиться на балансі Автозаводської районної ради м.Кременчука.

Віктор Крук