Новини Автозаводського району

e-mail Друк PDF

Терцентр Автозаводського району влаштував свято для ветеранів

28 жовтня, у День визволення України від фашистських загарбників, день, котрий для ветеранів війни не просто свято, а ще одна чудова можливість зустрітися та поспілкуватися із друзями, згадати минуле та пригадати своїх однополчан територіальний центр Автозаводського району влаштував для сивочолих героїв святковий концерт. У залі Палацу культури «КрАЗ» зібралося близько двохсот ветеранів війни. Перед ними з цікавою та змістовною програмою виступив народний самодіяльний ансамбль терцентру «Грай гармонь». Бурними оплесками ветерани зустрічали пісні своєї юності про війну. А щоб смуток від спогадів не оселявся у їх серцях, для ветеранів лунали запальні танцювальні композиції про полтавські галушки й вареники, звучали гуморески, а ще самодіяльні артисти розіграли сценку з комедії «Наталка-Полтавка».

За частиною розважальною не забарилася й урочиста – присутніх у залі ветеранів та дітей війни привітав перший заступник голови Автозаводської райради Григорій Брижаха. Він передав побажання здоров’я, добробуту, наснаги та веселого настрою від очільника району – Володимира Коваленка, та, разом з головою районної ради ветеранів Олексієм Зубченко і начальником Автозаводського терцентру Ларисою Дзюбою, вручив почесні грамоти учасникам бойових дій у роки Великої Вітчизняної війни.

Тетяна Апрелєва

Вивіз опалого листя в Автозаводському районі

Прибирання і вивіз опалого листя до настання морозів та наведення порядку на території району – найважливіше завдання райвиконкому на найближчий час. Про це наголосив голова Автозаводської районної ради Володимир Коваленко на останній апаратній нараді.

Минулого тижня проведено засідання районного штабу з благоустрою щодо організації робіт з питань збирання опалого листя у приватному секторі. На мікрорайонах створені міні-штаби з благоустрою території до роботи яких залучаються дільничні інспектори міліції. Особлива увага приділяється вивозу опалого листя з районних парків та скверів.

За даними відділу з благоустрою та екології райвиконкому, з території Автозаводського району вже вивезено понад 5,2 тис. куб.м. опалого листя. Автотранспортом КАТП- 1628З зроблено майже 700 ходок. До цієї роботи також залучається і автотранспорт підприємств, розташованих на території району. Найбільш активно допомагають технікою для наведені порядку на території району ПАТ «Кременчукм’ясо», ТОВ «Житлорембудсервіс», ХК «АвтоКрАЗ», КП «Теплоенерго», ВАТ «Кременчуцький колісний завод», кар’єроуправління «Кварц», та льотний коледж.

Спеціалісти відділу з благоустрою райвиконкому провели близько двохсот рейдів для перевірки очищення території від опалого листя, і закликають мешканців, які проживають у районах приватної забудови, збрати листя перед своїми дворами до куп для їх скорішого вивезення.

Нагадаємо, що загальна площа Автозаводського району складає понад 5 тисяч гектар.

Віктор Крук