Реалізувати ініціативи громад

e-mail Друк PDF

2 листопада на базі Котелевського району за участю заступника голови обласної ради Володимира Марченка та заступника голови облдержадміністрації Олени Адамович відбулося виїзне засідання обласної Координаційної ради з моніторингу реалізації в Полтавській області проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду, фаза ІІ».

Начальник управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації Дмитро Орлов поінформував про цілі, завдання та стратегію виконання другої фази спільного проекту Європейського Союзу та програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», яка триватиме 4 роки та матиме бюджет у 17 млн. євро. Проект передбачає співпрацю з 200 районами та 900 місцевими радами України, які матимуть можливість реалізувати за сприяння ЄС та ООН свої ініціативи щодо запровадження енергозберігаючих технологій, поліпшення водопостачання, охорони здоров’я населення, збереження довкілля, підтримки малого бізнесу.

Очікується, що у другій фазі проекту візьмуть участь 8 районів Полтавщини.

У ході засідання розглянуто участь Котелевського району у першій та другій фазах проекту, презентовано ресурсні центри Котелевського та Семенівського районів.

Учасники зібрання побували у Більській сільській раді та оглянули об’єкти соціальної інфраструктури – амбулаторію сімейної медицини та дитячий садок.

У роботі Координаційної ради взяла участь голова постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування, голова Котелевської райдержадміністрації Тетяна Корост.