Святковим гала-концертом колективу обласної філармонії завершено акцію «Майстри мистецтв України – трудівникам села»

e-mail Друк PDF

3 листопада в Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М.В. Гоголя відбувся гала-концерт артистів комунального підприємства культури і мистецтва «Полтавська обласна філармонія». Ним завершилася обласна акція«Майстри мистецтв України – трудівникам села» 2011 року.

У рамках цієї акції, яка проходила у вересні та жовтні, перед хліборобами, ветеранами сільськогосподарського виробництва, сільською інтелігенцією та молоддю виступило 60 артистів обласної філармонії. Серед них - народна артистка України Наталія Хоменко, заслужені артистки України Валентина Колісник і Олена Білоконь, солісти Василь Панчук, Ігор Година, Лідія Кретова, артисти пісенно-танцювального ансамблю «Полтава», ансамблю «Чураївна», вокально-інструментального ансамблю «Слов’яни».

Митці побували у 25 районах області, дали 65 концертів, які з задоволенням переглянуло більше 21 тисячі  жителів області. Акція відбулася за сприяння облдержадміністрації та обласної ради. На її проведення були виділені кошти з обласного бюджету.

Відкрили мистецьке свято голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко та перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко.

- Я вдячний працівникам філармонії за те, що вони донесли прекрасне мистецтво до жителів нашої області, зробили все для того, щоб кожен міг доторкнутися до нього душею, - зазначив Олександр Удовіченко.

Володимир Онищенко відмітив важливість забезпечення доступу жителів сільської місцевості до культурних цінностей, духовного збагачення. Він наголосив, що творчий колектив обласної філармонії має вагомі заслуги у розвитку і популяризації національного мистецтва, починаючи з воєнного 1943 року – часу заснування закладу.

- Концерти колективу філармонії піднімають рівень культури полтавців – це надзвичайно важлива робота, - підкреслив Володимир Онищенко.

Він зазначив, що обласна рада з розумінням ставиться до проблем філармонії, яка відноситься до об’эктів спільної власності територіальних громад області, надає фінансову підтримку з обласного бюджету.

Слова подяки організаторам та учасникам акції висловив голова Миргородської райдержадміністрації Олександр Волошко.

- Спостерігаючи виступи творчих колективів філармонії, наші люди просто світилися, - сказав Олександр Волошко. – Вони не відпускали артистів, просили: ще, іще, іще.

На знак вдячності, за дорученням хліборобів району, Олександр Волошко вручив колективу філармонії святковий коровай, спечений з зерна врожаю 2011 року.

За активну участь в акції «Майстри мистецтв України – трудівникам села» артисти філармонії отримали Почесну грамоту облдержадміністрації та  Подяку обласної ради, які урочисто вручили директору підприємства Олегу Тищику Олександр Удовіченко та Володимир Онищенко.

Глядачі не помилилися, очікуючи на яскраве культурно-мистецьке дійство – незабутні виступи майстрів сцени, як і завжди, мали великий успіх, супроводжувалися тривалими аплодисментами вдячної публіки.