Служіння іншим - вище власних інтересів

e-mail Друк PDF

5 листопада у Полтаві розпочав роботу семінар «Ротарі Фаундейшн в Україні».

У семінарі, який триватиме два дні, беруть участь голови клубних комісій та підкомісій з питань Фундації Ротарі, Президенти та обрані Президенти Ротарі Клубів, асистенти Губернатора, голови Дистриктних підкомітетів, ротарійці, що зацікавлені програмами Фундації Ротарі.

Відкрили семінар голова Полтавської обласної ради – член «Ротарі Клуб Полтава» - Іван Момот та Губернатор Д-2230 (Польща-Україна-Білорусь) Мирослав Гаврилів.

Іван Момот розповів про Полтавську область, підкреслив, що основним її багатством є люди, які люблять рідний край, своєю наполегливою працею примножують здобутки багатьох поколінь земляків. Характеризуючи роботу депутатського корпусу обласної ради, Іван Момот сказав:

- Обласна рада, незважаючи на те, що до її складу увійшли представники різних політичних сил, працює злагоджено, колегіально приймаєдієві рішення на користь територіальних громад.

Голова обласної ради побажав учасникам семінару плідних напрацювань, успіхів у всіх починаннях та висловив сподівання, що перебування на полтавській землі буде для них корисним і приємним, залишить яскраві враження.

У програмі семінару лекція «Фундація Ротарі: історія створення, програми ФР і  можливості їх реалізації у клубах та Дистрикті», розгляд світових програм Фонду Ротарі, типових проектів європейських клубів, обговорення планів Фундації в Д-2230 на поточний рік, орієнтовного бюджету заходів, ролі Фундації Ротарі у житті клубів, організаційних питань роботи з грантами.

Також відбудеться дискусія на тему: «Джерела фінансування Фундації Ротарі, планування і пошук партнерів для реалізації клубних програм», практичні заняття по заповненню заявок на гранти та звітних документів.

На ротарійців чекає широка культурна програма.

Увечері 5 листопада пройдуть урочисті заходи, присвячені 15-річчю заснування «Ротарі Клуб Полтава». Зокрема, відбудеться благодійний аукціон «Подаруємо новонародженим дітям надію на більш якісне життя», кошти з якого підуть на придбання медичного обладнання для хірургічного відділення Полтавської міської дитячої клінічної лікарні.

Ротарі - найстаріша Всесвітня організація представників підприємництва та інтелігенції, члени якої у своїй професійній діяльності підтримують високі етичні принципи, надають допомогу тим, хто її потребує, а також сприяють міжнародному взаєморозумінню.

Метою діяльності Ротарі є допомога ближньому, гаслом організації стали англійські слова «Service above self», що в перекладі означає «Служіння іншим - вище власних інтересів». Засобами досягнення цієї мети є громадська робота за місцем проживання або професійна діяльність, навчальні міжнародні обміни, благодійна допомога малозабезпеченим сім'ям, хворим, інвалідам, школам і лікарням, налагодження міжнародних контактів.

Кожен Ротарі Клуб - це самостійна громадська організація, зареєстрована згідно з чинним законодавством країни її розташування, яка дієвідповідно до Статуту та Правилами Клубу. Членом Ротарі Клубу може стати лише людина з незаплямованою ділової та особистої репутацією, яка досягла вершин майстерності у своїй професії.