Новини Автозаводського району

e-mail Друк PDF

У Кременчуці планують відкрити Малу міліцейську академію

7 листопада голова Автозаводської районної ради Володимир Коваленко з метою відродження роботи малої міліцейської академії у Кременчуці провів розширену нараду за участю начальника Автозаводського райвідділу та представників міського управління міліції, директора колегіуму №25 та представника міського управління освіти. Обговорювалося питання щодо набору в наступному навчальному році спеціалізованого класу із посиленим вивчення правових та спеціальних дисциплін, потрібних для вступу до міліцейських вищих навчальних закладів. Навчання буде проводитися на базі колегіуму №25, а спеціальну підготовку, в тому числі стрільбу із вогнепальної зброї, учні класу будуть проходити у військовій частині 3059. До класу планують зараховувати випускників 9-х класів зі всіх шкіл міста на підставі співбесід, рекомендацій та психологічного тестування.

Найближчого часу буде вивчатися можливість влаштування випускників цього класу до міліцейських вищих навчальних закладів Харкова, Дніпропетровська та Києва, опрацьовуватися відповідна програма навчання. Обов’язковим для учнів малої міліцейської академії при зарахуванні на навчання буде проходження поглибленого медичного огляду з тим, щоби їх стан здоров’я не став на заваді у подальшому при зарахуванні до вищого навчального закладу МВС.

Остаточне рішення щодо відкриття спеціалізованого класу буде прийнято після вивчення всіх складових цієї справи.

Як повідомила директор колегіуму №25 Тетяна Москалик, у навчальному закладі раніше провадився аналогічний проект, але два останні роки він був згорнутий тому що випускники класу з правовим нахилом не мали жодних привілеїв при зарахуванні у міліцейські вузи, а інколи не могли туди попасти за станом здоров’я.

В Автозаводському районі обговорять виконання районної програми профілактики правопорушень

На цьому тижні Автозаводський райвиконком разом із депутатами постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, забезпечення законності та правопорядку проведуть низьку заходів з аналізу виконання районної програми сприяння профілактики правопорушень на 2010 - 2015 р.р. та обговорять питання підвищення її ефективності. Планується проведення «круглого столу» з залученням керівників Автозаводського районного відділу Кременчуцького міського управління УМВС України в Полтавській області, працівників прокуратури, командування військової частини 3059, дільничних інспекторів міліції. Предметом обговорення стане співробітництво Рад мікрорайонів з дільничними інспекторами у питаннях підтримання громадського порядку та благоустрою у мікрорайонах, профілактика правопорушень серед неповнолітніх, робота малої  «міліцейської академії» в колегіумі №25 та підрозділу юних інспекторів ДАІ у ЗОШ №27 тощо. Про це повідомив заступник голови Автозаводської районної ради Віталій Добрунов.

На суботнику в Автозаводському районі працювало майже 9 тисяч кременчужан

На суботнику, який проводився 5-го листопада, в Автозаводському районі працювало 8790 кременчужан. Територію району прибирали мешканці під керівництвом Рад мікрорайонів, учні навчальних закладів, працівники керуючої компанії ТОВ «Житлорембудсервіс», співробітники Автозаводського райвиконкому, а також працівники промислових підприємств, що розміщені на території району. Так, бригада з ВАТ «Кременчуцький колісний завод» наводила порядок в районі річки Сухий Кагамлик. За інформацію в.о. начальника відділу з благоустрою та екології Автозаводського райвиконкому Олександра Марченка, під час суботнику було висаджено близько трьох десятків дерев та чагарників, та зібрано понад 370 куб.м. опалого листя, яке наразі вивозиться. Всього ж у суботу було прибрано 324 га території Автозаводського району.

Боргів по поточним пенсійним виплатам немає, а по пенсійним виплатам за судовими  рішеннями кременчужанам заборгували 8 млн. грн

Управління Пенсійного фонду України в Автозаводському районі Кременчука повністю виплатило поточні пенсії за жовтень. Але борги по виплаті пенсій та доплат до пенсій за судовими рішеннями залишаються. У листопаді пенсійні виплати за судовими рішеннями за вказівкою Кабміну призупиняються. Про це заявила виконуюча обов’язки начальника управління Пенсійного фонду в Автозаводському районі Світлана Лиходій. Наразі у Пенсійному фонді накопичилася заборгованість у 8 мільйона гривень по виплаті коштів пенсіонерам району за судовими рішеннями. Це переважно рішення по доплаті до пенсій «дітям війни», чорнобильцям та афганцям.

Нагадаємо, що у Кременчуці завершується процес реформування органів Пенсійного фонду. Цього тижня в місті будуть ліквідовані районні управління, а на їх базі вже створене єдине міське управління Пенсійного фонду України.

Віктор Крук