Депутати порекомендували освітянам зробити висновки

e-mail Друк PDF

8 листопада під головуванням Івана Гальченка, за участі першого заступника голови обласної ради Володимира Онищенка, заступника голови обласної ради Володимира Марченка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури.

Депутати розглянули та погодили зміни до переліку об'єктів Головного управління освіти і науки облдержадміністрації, які пропонуються до фінансування в 2011 році за рахунок коштів бюджету розвитку.

У контексті даного питання комісія підтримала пропозицію Івана Гальченка - рекомендувати облдержадміністрації передбачити у проекті рішення сесії дозвіл для головних розпорядників коштів вносити відповідні зміни до переліку об'єктів, які пропонуються до фінансування за рахунок коштів бюджету розвитку (в межах затверджених обсягів фінансування), без погодження з постійними комісіями обласної ради.

Комісія схвалила продовження терміну дії трудового контракту з Любов'ю Січкар, директором навчально-виховного комплексу інтернатного типу для дітей з вадами розвитку, який відноситься до спільної власності територіальних громад області. Управлінню майном обласної ради рекомендовано вивчити питання стану та перспективи використання об’єкту незавершеного будівництва на території цього комплексу та внести відповідні пропозиції на розгляд обласної ради.

У ході обговорення питань порядку денного, в якому взяли участь перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко, заступник голови обласної ради Володимир Марченко, голова комісії Іван Гальченко, депутати Тетяна Капліна, Ірина Балибіна, Руслана Крайнова, Тетяна Хлонь, заступник начальника Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Світлана Горбаньова, комісія  підтримала пропозицію Головного управління освіти і науки облдержадміністрації про необхідність посилити відповідальність керівників інтернатних установ у питаннях закупівлі продуктів харчування.

За пропозицією заступника голови обласної ради Володимира Марченка та голови комісії Івана Гальченка, депутати рекомендували Головному управлінню освіти і науки облдержадміністрації провести роз’яснювальну роботу з керівниками інтернатних закладів, забезпечити їхнє регулярне інформування про рівень споживчих цін на продукти харчування по області в розрізі районів.

Як зазначив голова комісії Іван Гальченко, необхідно підвищити рівень управлінської роботи керівників та  виконавської дисципліни відповідальних працівників інтернатних закладів щодо закупівлі продуктів харчування.

У «різному» перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко звернув увагу на незадовільну роботу Головного управління освіти і науки облдержадміністрації в частині забезпечення твердим паливом загальноосвітніх шкіл Семенівського району.