Іван Момот: «Малий і середній бізнес сприяє вирішенню важливих соціально-економічних проблем»

e-mail Друк PDF

10 листопада голова обласної ради Іван Момот зустрівся з співголовою Координаційної ради з питань розвитку малого та середнього підприємництва при Кабінеті Міністрів України Віталієм Андреєвим, головою Всеукраїнського об’єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця» Оксаною Продан.

У ході зустрічі йшлося про співпрацю бізнесу і влади, зміни до Податкового кодексу України, легалізацію заробітної плати, роль громадських організацій у життєдіяльності регіону та ін.

Іван Момот зазначив важливість подальшого розвитку на Полтавщині малого та середнього підприємництва, яке, на його думку, сприяє вирішенню ряду важливих соціально-економічних проблем, зокрема: виробництву споживчих товарів, забезпеченню населення товарами та послугами, створенню додаткових робочих місць, зростанню надходжень до бюджетів різних рівнів.

При цьому він наголосив, що обласна рада прийняла  комплексну Програму розвитку малого і середнього бізнесу в Полтавській області на 2011-2012 роки, спрямовану на створення сприятливих правових та організаційно-економічних умов для започаткування бізнесу, його ведення та розвитку.

- Те, що в області зберігається позитивна динаміка розвитку малого бізнесу, свідчить, що ми на правильному шляху, - підкреслив голова обласної ради. – Адже, чим більше у нас буде справжніх підприємців,  небайдужих до долі рідного краю, проблем громади, тим  міцнішою буде наша держава.

У зустрічі взяли участь заступник голови облдержадміністрації Олена Адамович, начальник управління з питань розвитку споживчого ринку, сфери побутових послуг та підприємництва облдержадміністрації Михайло Бугрій, голова регіональної ради підприємців при облдержадміністрації Андрій Огородніков.