Новини Автозаводського району

e-mail Друк PDF

В Автозаводському районі вивезено понад 10 тис. куб. м опалого листя

За період проведення місячника чистоти і порядку, який у Кременчуці розпочався 18-го жовтня, з території міста вивезено понад 14 тис. куб. м. опалого листя. З них близько 10,6 тис. куб. м. вивезено з території Автозаводського району. Про це повідомив перший заступник голови Автозаводської райради Григорій Брижаха, який очолює районний штаб з благоустрою.

За інформацію в.о. начальника відділу з благоустрою та екології Автозаводського райвиконкому Олександра Марченка, для вивезення листя залучався автотранспорт як комунальних підприємств міста, так і промислових підприємств, що знаходяться на території району. Всього здійснено 1328 ходок автотранспорту.

Нагадаємо, що загальна площа Автозаводського району складає понад 5 тисяч гектар.

1-го грудня відбудеться ХІ сесія Автозаводської районної ради

На 1-е грудня заплановано проведення чергової XІ сесії Автозаводської районної ради м.Кременчука. Порядок денний сесії сформують на спільному засідання Колегії райради та Дорадчої ради при голові Автозаводської райради, яке відбудеться цього тижня. Після цього проекти рішень, що виносяться на сесію, обговорять депутати на засіданнях постійних депутатських комісій.

В Автозаводському районі підготовлено понад 200 керівників середньої ланки у питаннях цивільної оборони

Протягом цього року на міських курсах з цивільної оборони проведено навчання більше двохсот керівників середньої ланки з промислових підприємств, що розташовані на території Автозаводського району. Про це повідомив начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Автозаводського райвиконкому Сергій Діденко. Крім того, наступного тижня буде проведене навчання вищої ланки керівників на виїзних обласних курсах, які планується провести на базі Кременчуцького льотного коледжу. До занять з цивільної оборони буде залучено близько 50-ти осіб з числа керівного складу підприємств, закладів та організацій, що розташовані на території району.

В Кременчуці знайшли бойову гранату часів війни

Вчора, 13-го листопада, на подвір’ї приватного будинку №94 по вулиці Переяславській, було знайдено протипіхотну гранату часів Великої Вітчизняної війни. Гранату відкопали під час риття канави. Про це повідомив начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Автозаводського райвиконкому Сергій Діденко. Місце небезпечної знахідки було взято під охорону, а для знешкодження вибухонебезпечного предмету викликані спеціалісти з обласного управління МНС.

В Автозаводському районі відремонтували житлові приміщення шістьом інвалідам

Начальник управління праці та соціального захисту населення Автозаводського райвиконкому Лідія Глоба під час апаратної наради повідомила, що у районі в 2011 році було зроблено ремонт у жилих приміщеннях 6-ти інвалідам війни, які за законом мають на це право. Всього на ремонт житла інвалідів з районного бюджету цього року витрачено понад 43 тис. грн. У черзі на ремонт своїх квартир та будинків знаходиться ще 3 інваліди, яким ремонт буде проведений після затвердження районного бюджету на 2012 рік.

 

Віктор Крук