Відкрито виставку «Відпочивайте на Полтавщині»

e-mail Друк PDF

17 листопада у Полтаві, у виставковій залі Полтавського міського будинку культури,  відкрилася ювілейна V Міжрегіональна виставка-турсалон«Відпочивайте на Полтавщині».

Наша область входить у десятку найбільш популярних областей України за рейтингом відомих туристичних брендів та місць відпочинку. З нею пов’язане життя та діяльність багатьох видатних письменників, музикантів, художників, діячів культури, науковців. Збережені народні ремесла відтворюють історико-культурну спадщину області, є важливою складовою її туристично-екскурсійних можливостей.

У виставкових заходах беруть участь 15 міст і районів Полтавської області, а також Рівненська, Чернігівська і Кіровоградська області.

Відкрили виставку заступник голови обласної ради Володимир Марченко та заступник головиоблдержадміністрації, депутат обласної ради Валерій Пархоменко.

Володимир Марченко відзначив, що всі, хто побував на Полтавщині, були приємно вражені її культурно-історичними місцями, мальовничими краєвидами природи,  гостинністю полтавців. Тому переважна більшість туристів і просто гостей мають бажання знову відвідати полтавський край. Розвиток туристичної галузі в області Володимир Марченко назвав доброю справою, яка заслуговує на всебічну підтримку влади і громадськості.

«У нас є що показати, є на що подивитися. Полтавщина відкрита для туризму, свідченням чого є сьогоднішня виставка», - підкреслив Валерій Пархоменко.

Виставка-турсалон «Відпочивайте на Полтавщині» триватиме два дні. У її  програмі: прес-конференція, туристична презентація районів і міст області, виступи самодіяльних творчих колективів, конкурс «Ой галушечки. Галушки», проведення майстер-класів з декоративно-ужиткового мистецтва, рекламно-інформаційний тур по області та ін.