Хвала рукам, що пахнуть хлібом

e-mail Друк PDF

17 листопада в Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М.В. Гоголя відбулися урочистості знагоди Дня працівників сільського господарства.

У залі зібралися представники сільськогосподарського виробництва з усіх районів Полтавщини, керівники райдержадміністрацій, районних рад, ветерани галузі.

Хвилиною мовчання учасники зібрання вшанували пам’ять Олексія М'якоти, який керував областю з 1988 по 1991рік та цими днями відійшов у вічність.

Як своєрідний підсумок успішних жнив полтавські аграрії - Герої України - урочисто вручили заступнику голови облдержадміністрації Володимиру Замикулі святковий коровай, спечений з врожаю 2011 року.

- Простого хліба не буває, - зазначив Володимир Замикула, - Там, де ведеться робота, де на совість, від зорі до зорі працюють аграрії, там і добрі врожаї.

Він повідомив, що цього року, завдяки наполегливій праці хліборобів, в області зібрано рекордний для Україні врожай – близько 5 мільйонів тон зернових культур.

Заступник голови обласної ради Володимир Марченко від імені вищого представницького органу області подякував працівникам сільського господарства за невтомну нелегку працю, за бережне господарське ставлення до землі Він наголосив на необхідності підтримки вітчизняного сільськогосподарського товаровиробника, піднесенні соціальної сфери села, оточенні увагою і турботою його жителів.

- Добре налагоджене сільськогосподарське виробництво забезпечить зростання вітчизняної економіки, надходження до бюджетів, робочі місця, відродження села, - зазначив Володимир Марченко, - Окрім цього, населення отримає якісну, екологічно чисту, сільськогосподарською продукцією,

Заступник голови обласної ради підкреслив, що село має перспективу розвитку. Його доля залежить як  від влади, так і від керівників господарств, кожного жителя.

Володимир Замикула та Володимир Марченко щиро привітали учасників урочистостей з професійним святом та вручили групі аграріїв державні нагороди, відзнаки  Кабінету Міністрів України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, облдержадміністрації, обласної ради, цінні подарунки.

Завершилися урочистості святковим концертом.