Новини Автозаводського району

e-mail Друк PDF

1-го грудня відбудеться сесія Автозаводської районної ради

Чергова XІ сесія Автозаводської районної ради м.Кременчука відбудеться 1-го грудня. Відповідне рішення прийнято на спільному засіданні Колегії райради та Дорадчої ради минулого понеділка. На сесії депутати заслухають інформацію про виконання Програми профілактики правопорушень в Автозаводському районі м. Кременчука на 2010-2015 роки силами Автозаводського РВ КМУ УМВС України в Полтавській області, та про Програму з виконання «Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» в Автозаводському районі на період до 2016 року. Перед депутатами звітуються про роботу районного відділу ведення Державного реєстру виборців у 2011 році та про виконання районного бюджету за 9 місяців 2011 року. Крім того районна рада має уточнити показники  бюджету на поточний рік та виділити кошти за рахунок вільного залишку. Депутати також розглянуть низьку земельних питань. В період з 23 по 29 листопада проекти рішень, що виносяться на сесію, обговорять на засіданнях постійних депутатських комісій.

Кількість злочинів, вчинених на території Автозаводського району м.Кременчука в 2011 році, значно зменшилася.

Про це повідомляє Автозаводський РВ КМУ УМВС України в Полтавській області. Так, кількість зареєстрованих злочинів, порівняно з минулим роком, зменшилась на 11,4 % - з 1 340 до 1 187 злочинів. А кількість тяжких та особливо тяжких злочинів за цей же період скоротилася на 30,3 % - з 442 до 308. У поточному році на території району скоєно 5 навмисних вбивств. Всі вони розкриті. Значно зменшилась кількість тяжких тілесних ушкоджень - з 9-ти у 2010 році до 5-ти у цьому році, пограбувань - з 87 до 69, навмисних підпалів - з 12 до 1, крадіжок - з 554 до 548, незаконних заволодінь транспортними засобами - з 9 до 8.

На обліку в районі перебуває 575  наркозалежних осіб, з них 447 у віці з 16 до 25 років. Протягом 10 місяців 2011 року в районі зареєстровано 134 наркозлочини, в тому числі 75 фактів збуту наркотичних речовин. В поточному році проведено 38 оперативних закупівель наркотиків, та затримано 14 осіб, що збували наркотичні засоби.

Цього року за втягування неповнолітніх у злочинну діяльність порушено 4 кримінальні справи, за невиконання батьківських обов’язків - 9 кримінальних справ, та складено 35 адмінпротоколів. З початку року за продаж алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім складено 21 протокол (у 2010 році – 10). В ході проведення заходів по виявленню та ліквідації осередків самогоноваріння складено 76 адмінпротоколів.

В 2011 році зменшилась кількість злочинів, скоєних в громадських місцях – з 273 до 244, на вулицях – з 212 до 155. З початку року в районі виявлено та видворено 12 нелегальних мігрантів, в тому числі двох примусово. Притягнено до адмінвідповідальності 39 іноземних громадян.

За 10 місяців поточного року в районі виявлено менше адміністративних правопорушень, ніж минулого року. Так станом на 1.11.2011 року працівниками Автозаводського РВ складено 5 109 адміністративних протоколів проти 5 566 за 10 місяців 2010 року. Серед адмінправопорушень переважають такі види, як дрібне хуліганство (602 адмінпротоколи), розпивання спиртних напоїв та поява у п’яному вигляді в громадських місцях (2734), вчинення  насильства в сім’ї (62), виготовлення та зберігання самогону (78), куріння тютюнових виробів у заборонених місцях (231).

Депутати Автозаводської райради розглянуть Програму з виконання «Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» в Автозаводському районі

На обліку служби у справах дітей Автозаводського райвиконкому перебуває 181 дитина. З них 142 дитини позбавлені батьківського піклування, та 39 дітей – сиріт. З них на сьогоднішній день влаштовані до сімейних форм виховання  - 131 дитина, до будинків дитини, шкіл-інтернатів, на повне державне забезпечення у ПТУ та вищі навчальні заклади – 50 дітей. Із загальної кількості дітей, які влаштовані до сімейних форм виховання, у сім’ях опікунів (піклувальників) проживають 110 дітей, а у прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу -  21 дитина. На обліку районної служби перебуває 56 дітей віком від 13-ти до 18-ти років та дітей-інвалідів, які можуть бути усиновлені. Крім того, на обліку перебувають 37 дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, і якими також опікується служба у справах дітей.

Районною Програмою з виконання «Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» визначено чотири пріоритетні напрями діяльності: пропагування здорового способу життя, забезпечення високоякісної освіти, захист дітей від жорстокого поводження, насильства та експлуатації, та боротьба з ВІЛ/СНІДом. Також передбачено план дій, спрямований на захист прав та інтересів підростаючого покоління. Ця програма має на меті об’єднати в єдину систему зусилля органів місцевого самоврядування, громадських організацій, різноманітних закладів та установ району щодо захисту прав та інтересів дітей. Депутати Автозаводської районної ради розглянуть хід виконання Програми 1-го грудня на черговій сесії.

Всього на території Автозаводського району м. Кременчука проживає понад 33 тисяч дітей віком до 18-ти років.

Віктор Крук