Скликається сесія обласної ради

e-mail Друк PDF

Голова обласної ради Іван Момот підписав розпорядження про скликання восьмої сесії обласної ради шостого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 7 грудня 2011 року о 10 годині у залі засідань обласної ради (м. Полтава, вул. Жовтнева, 45).

На розгляд сесії внесені питання:

1. Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 9 місяців 2011 року.

2. Про звіт голови обласної ради за свою діяльність з листопада 2010 року по листопад 2011 року.

3. Про обласну Програму збереженості документів Національного архівного фонду на 2012 рік.

4. Про затвердження цільової регіональної Програми «Власний дім» на 2012 – 2016 роки.

5. Про внесення змін до рішення сьомої позачергової сесії обласної ради п'ятого скликання від 28 лютого 2007 року „Про затвердження Положення про порядок використання коштів, що надходять в порядку відшкодування втрат сільсько­господарського і лісогосподарського виробництва".

6. Про пооб’єктний перелік робіт з охорони земель, витрати по яких підлягають компенсації за рахунок коштів обласного бюджету, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва.

7. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку інформаційної сфери, книговидання та книгорозповсюдження у Полтавській області на 2008-2011 роки.

8. Про Програму розвитку інформаційної сфери, книговидання та книгорозповсюдження в Полтавській області на 2012-2015 роки.

9. Про Програму взаємодії органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування з громадськістю та сприяння розвитку громадянського суспільства у Полтавській області на 2012-2015 роки.

10. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2011 рік.

11. Про затвердження матеріалів перерозподілу земель на території сільських рад області.

12. Про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області.

13. Про внесення змін до обласної Програми приватизації майна спільної власності територіальних громад сіл,селищ і міст Полтавської області на 2011-2015 роки.

14. Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області.

15. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.

16. Про Звернення до Кабінету Міністрів України.

17. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Писарівської ділянки на території Великобагачанського, Решетилівського, Кобеляцького та Новосанжарського районів Полтавської області.

18. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Чернещинської ділянки на території Машівського, Кобеляцького та Новосанжарського районів Полтавської області.

На сесію запрошуються  голова обласної державної адміністрації, заступники голови обласної державної адміністрації, міські голови міст обласного значення, голови районних рад, голови районних державних адміністрацій, керівники управлінь і відділів облдержадміністрації, керівники обласних організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань, що розглядаються на сесії, керівники профспілкових органів області, представники партійних та громадських організацій (за списком), представники акредитованих засобів масової інформації.