Пріоритети наступного року

e-mail Друк PDF

1 грудня за участі голови обласної ради Івана Момота відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення законності та правопорядку, яке провів голова комісії Дмитро Хрістов.

У її роботі взяли участь керівники й представники профільних підрозділів облдержадміністрації, установ та організацій, громадськості.

Узято до відома оприлюднену начальником Управління державної автомобільної інспекції УМВС України в Полтавської області Олександром Штепою інформацію про хід виконання у поточному році регіональної цільової Програми безпеки дорожнього руху на 2011-2014 роки.

Також, із врахуванням думок депутатів обласної ради Михайла Кривошея, Євгенія Лихожона та Сергія Шевякова,

підтримано по суті й рекомендовано до розгляду восьмою сесією обласної ради проект рішення щодо внесення змін та доповнень до названої вище Програми.

Під час обговорення пріоритетів та проекту плану роботи постійної комісії обласної ради з питань забезпечення законності та правопорядку на 2012 рік на пропозицію Дмитра Хрістова  вирішено організувати у першому кварталі засідання “круглого столу” за участі фахівців правоохоронних установ, Головного управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації, правозахисної громадськості, де проаналізувати стан захисту прав і свобод громадян в області.

При цьому членами комісії наголошено на доцільності здійснення саме комплексного розгляду тематичної проблематики й уникнення надання преференцій будь-якій конкретній ситуації або справі.

Окремі аспекти дискусії, а також пропозиції Михайла Кривошея стосовно актуалізації питань служби дільничних інспекторів міліції,  Євгенія Лихожона щодо запровадження у правоохоронній системі руху “Кращий за професією” та фахові доповнення начальника штабу Управління МВС України в  Полтавської області Руслана Рославлева конкретизував Іван Момот.

Голова обласної ради зауважив, що безпечна і прогнозована життєдіяльність у першу чергу сільських і селищних громад, які складають левову частку населення краю, напряму залежить від глибини конструктивної співпраці сільських та селищних голів із відповідними дільничними інспекторами міліції. Відтак на часі запланувати спільне засідання Координаційної ради при голові обласної ради та постійної комісії обласної ради з питань забезпечення законності та правопорядку, де й опрацювати з виїздом на місця кращий досвід взаємоспівпраці органів внутрішніх справ та місцевого самоврядування.

На завершення зібрання Дмитро Хрістов проанонсував призначене на грудень за домовленістю із начальником Управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в Полтавській області Миколою Ісаєвим виїзне засідання постійної комісії у ввіреній йому установі.