З нагоди 20-річчя Збройних сил України

e-mail Друк PDF

5 грудня в Полтавському міському будинку культури урочисто відзначено 20-річчя створення Збройних сил України.

Військовослужбовців, ветеранів Великої Вітчизняної війни, Збройних сил, учасників бойових дій на території інших держав привітали голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, голова обласної ради Іван Момот, секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач,  начальник Полтавського гарнізону, полковник Борис Павлов.

Іван Момот, зокрема, відмітив важливе значення Збройних сил у захисті суверенітету, недоторканості та територіальної цілісності української держави, закликав пам’ятати славну історію нашої країни, шанувати ветеранів, які захищали Вітчизну на фронтах Великої Вітчизняної, несли військову службу в повоєнні роки.

Він висловив вдячність воїнам Полтавського гарнізону за зразкове виконання військового і

громадянського обов’язку, подякував ветеранським організаціям за значну військово-патріотичну роботу, підготовку молоді Полтавщини до служби у Збройних силах, турботу про військовослужбовців, які вийшли на заслужений відпочинок.

- Служба в армії – це школа мужності, яка виховує, дисциплінує молоду людину, дає життєвий досвід, який неодмінно стане в нагоді, -підкреслив Іван Момот.

Олександр Удовіченко наголосив, що Збройні Сили – невід’ємна складова української держави та суспільства. На його думку, сьогодні в Україні склалися сприятливі умови для розвитку економіки, наповнення державної казни. Відтак буде можливим спрямувати фінансові ресурси на модернізацію української армії, соціальний захист військовослужбовців, ветеранів.

Олександр Удовіченко, Іван Момот, Оксана Деркач вручили Почесні грамоти облдержадміністрації, обласної ради, Полтавського міськвиконкому групі військовослужбовців Полтавського гарнізону.

За дорученням Полтавського міського голови Олександра Мамая Оксана Деркач передала для Полтавського обласного військового комісаріату цінний подарунок – проектор.

Завершилися урочистості святковим концертом.