7 грудня – День місцевого самоврядування

e-mail Друк PDF

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад Полтавщини!

Щиро вітаємо вас із Днем місцевого самоврядування!

Розвинена та ефективна представницька влада утверджує народовладдя, сприяє демократизації суспільних відносин та зміцненню української державності.

У 2012 році в Україні стартує реформа місцевого самоврядування. Президент України Віктор Янукович підкреслює, що метою реформи є децентралізація влади і збільшення повноважень місцевих рад.

Нині у кожному регіоні, селі, селищі та місті через інститут самоврядування реалізується взаємодія держави і територіальних громад, забезпечуються права і свободи громадян. Від професіоналізму, відповідальності, конструктивної позиції керівників самоврядних органів великою мірою залежить рівень життя громад. Важлива складова самоврядування – депутати рад усіх рівнів. Це надзвичайно потужна сила, авангард і рушій усіх починань.

За широкої підтримки громадськості, спільно з органами виконавчої влади місцеві ради області успішно вирішують завдання подальшого соціально­економічного та культурного розвитку територій, конструктивно розв’язують проблеми життєдіяльності територіальних громад.

Шановні колеги, нехай це свято стане для всіх нас добрим приводом для консолідації та єднання у спільному прагненні зробити життя полтавців більш достойним і благополучним.

Бажаємо вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, нових здобутків в ім’я зміцнення України, процвітання рідного Полтавського краю.

Олександр УДОВІЧЕНКО, голова облдержадміністрації, депутат обласної ради;

Іван МОМОТ, голова обласної ради.