Премія чекає на лауреатів

e-mail Друк PDF

Продовжується прийом матеріалів на здобуття Полтавської обласної премії імені С.А.Ковпака, заснованої обласною радою з метою сприяння військово-патріотичному вихованню молоді.

Полтавська обласна премія імені С.А.Ковпака присуджується ветеранам Збройних сил, учасникам бойових дій на території інших держав, митцям, військовослужбовцям, представникам учнівської (студентської) молоді, громадськості за значний особистий внесок в утвердження спадкоємності і примноження вітчизняних військово-патріотичних традицій, підняття престижу військової служби, формування у молоді почуття патріотизму, вірності військовому обов’язку, зразкову військову службу.

Премія присуджується у наступних номінаціях:

«Урок мужності» - за пошукову роботу, практичне втілення ідей військово-патріотичного виховання;

«Мистецький арсенал» - за створення літературних, музичних творів, творів образотворчого мистецтва, фото-, теле- та кіноробіт на військово-патріотичну тематику;

«Солдат року» - за зразкове несення військової строкової служби;

«Військова звитяга» - за активну роботу з молоддю учасників бойових дій;

«Власним прикладом» - за благодійну допомогу ветеранам війни та праці (без вручення грошової винагороди).

Особи, яким премія вже була присуджена, повторно на її здобуття не висуваються. Премія не може бути присуджена посмертно.

Пропозиції про присудження премії вносять державні органи, органи місцевого самоврядування,творчі спілки, громадські організації,командування військових частин, адміністрації (ректорати) загальноосвітніх та вищих навчальних закладів 1-4 рівнів акредитації щорічно до 30 грудня.

У листі - клопотанні вказується прізвище, ім'я та по батькові кандидата на нагородження, його місце роботи (військової служби),посада, адреса проживання, контактні телефони, зазначається конкретний внесок номінанта у справу військово-патріотичного виховання або наводиться інформація щодо досягнень при проходженні військової служби (для військовослужбовців).

До листа-клопотання, завіреного підписом керівника організації, установи, військової частини та печаткою, додається ксерокопія паспорту (військового квитка) та ідентифікаційного коду претендента.

Документи на здобуття премії подаються за адресою: м. Полтава, вул. Жовтнева, 45, обласна рада, к. 423, 424.

Дата вручення премії приурочується до Дня захисника Вітчизни.

Розмір обласної премії імені С.А. Ковпака 1200 (тисяча двісті) гривень.

Довідки за тел.: 7-36-54, 56-24-01