Майбутнє України залежить від ефективного впровадження реформ – Президент України Віктор Янукович

e-mail Друк PDF

Сьогодні під головуванням Президента України Віктора Януковича у селі Майське Дніпропетровської області відбулося виїзне засідання Ради регіонів.

У засіданні взяли участь голова обласної ради Іван Момот та голова обласної державної адміністрації Олександр Удовіченко.

Учасники засідання розглянули ситуацію із впровадженням ініційованих Президентом реформ. Зокрема, обговорено вирішення стратегічних завдань у сфері АПК, хід земельної та медичної реформ і роль місцевої влади у їх реалізації. Глава держави визнав, що реалізація реформ є непростим, а інколи навіть болючим процесом - однак без цього держава не може ефективно розвиватися.

- Країна може стати по-справжньому розвинутою тільки тоді, коли ми будемо наполегливо працювати і досягати високих стандартів. А їх не можливо досягти без реформ, без інвестицій, - сказав він.

Віктор Янукович закликав присутніх свідомо ставитися до реформаторського курсу держави. Глава держави також наголосив на важливості проведення місцевою владою роз’яснювальної роботи щодо напрямків і цілей реформ.

- Успіх реформ залежить від загального настрою в суспільстві. Від нас залежить, як люди до цього ставитимуться, - зауважив Віктор Янукович. - Ми взялися за дуже важливу і відповідальну справу. Зараз дуже важливим є рух уперед - це символ успіху… Зупинятися не можна. Тоді буде результат, - зазначив він.