Робоча поїздка Володимира Онищенка

e-mail Друк PDF

9 грудня Семенівський район з робочим візитом відвідав перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко, який узяв участь у нараді із заготівельниками молока, які працюють на території району.

Відкриваючи нараду, голова райдержадміністрації Валерій Книш зауважив, що останнім часом спостерігається тенденція поглинання дрібних заготівельників більш крупними, потужнішими. Причому, зникають з ринку ті підприємства, які не змогли виконати досить жорсткі умови дотримання санітарних норм та не мали відповідного обладнання чи коштів для його закупівлі, як вимагає того законодавство.

На території Семенівського району створено один із перших сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів - Семенівську молочну компанію, яка має можливість відстояти інтереси здавачів молока, тримати ціну на певному рівні, підтримує соціальну сферу, забезпечує робочими місцями місцевих жителів. Тож діяльність об’єднання є прикладом того, як можна захистити інтереси кожного громадянина, що є членом кооперативу, та створити конкуренцію великим молокопереробним підприємствам.

Володимир Онищенко висловив думку, що необхідно створити такі об’єднання у кожній сільській раді, щоб мати можливість дотримуватися відповідних норм при заготівлі сировини та протистояти ринковим коливанням.

- Зваживши переваги об’єднання заготівельників, можна говорити про покращення умов як для них самих, так і населення-здавачів молока. Влада може організувати та допомогти, а ви повинні зрозуміти і підтримати владу, аби залишитися на ринку, - зазначив Володимир Онищенко.

З початку року заготівлю молока в районі припинили шість молокопереробних підприємств. На сьогодні молоко відправляється на п'ять молокопереробних заводів. Ведеться робота щодо забезпечення заготівлі молока на стаціонарних пунктах, яких у районі – сім, перевезення молока здійснюється спеціалізованим транспортом.

У ході робочої поїздки перший заступник голови облради Володимир Онищенко також взяв участь у нараді сільських голів, на якій обговорено питання формування сільських бюджетів, ремонту доріг, співпраці з територіальним центром соціального обслуговування, управлінням праці та соціального захисту населення тощо.