У Полтаві вітали працівників суду

e-mail Друк PDF

14 грудня в актовій залі Полтавського факультету Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого відбулися урочистості, присвячені Дню працівників суду.

Суддів, їхніх помічників, інших працівники цієї правової інституції, ветеранів судової системи з професійним святом привітали голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко, Полтавський міський голова Олександр Мамай, начальник управління судової адміністрації в області Іван Клочко, секретар Полтавської єпархії, протоієрей Міхаіл, суддя у відставці Віталій Онищенко.

Олександр Удовіченко відзначив важливу роль суду у суспільному житті, впровадженні реформи судової системи України, започаткованої Президентом України Віктором Януковичем.

- Суд повинен відстоювати інтереси держави, громадянина і суспільства в цілому, - підкреслив Олександр Удовіченко.

Володимр Онищенко подякував працівникам суду за сумлінну працю, високу професійність, яка сприяє соціально-економічному розвиткуобласті, збереженню миру і спокою у суспільстві. Він наголосив, що суди в Полтавській області працюють досить ефективно, вирішуючи справи у правовому полі.

- Полтавська обласна рада з розумінням ставиться до проблем судової системи, - зазначив Володимир Онищенко, –  у створенні належних умов праці працівників суду, надає фінансову допомогу у їхньому вирішенні. Так обласною радою прийнята та впроваджується обласна Програма сприяння населенню у судовому захисті та організаційного забезпечення діяльності судів області на 2011-2015 роки. За п’ять років на виконання її заходів з матеріально-технічного забезпечення судів планується залучити з обласного бюджету майже 2 млн. грн. У нинішньому році на реалізацію цієї програми спрямовано 300 тис. грн.

Вагомі трудові здобутки працівників судової системи області були відзначені Почесними грамотами обласної ради, облдержадміністрації, Полтавського міськвиконкому.