Робоча поїздка Івана Момота

e-mail Друк PDF

14 грудня місто Кременчук з робочим візитом відвідав голова обласної ради Іван Момот, який ознайомився з промисловою та соціальною інфраструктурою Автозаводського району, взяв участь у відкритті приміщення Крюківського районного відділу Кременчуцького міського управління УМВС України в Полтавській області, зустрівся з представниками міської влади.

Голова Автозаводської районної в місті Кременчуці ради Володимир Коваленко поінформував голову обласної ради про підсумки соціально-економічного розвитку району за 2011 рік та перспективи на 2012 рік.

Іван Момот відвідав в Автозаводському районі парк Миру, спортивний комплекс ПАТ «Укртатнафта», спеціалізоване підприємство у сфері виробництва холодноштампованих сталевих коліс (колісних дисків) для автомобілів і сільськогосподарської техніки ВАТ «Кременчуцький колiсний завод», спілкувався з головою наглядової ради Геннадієм Леготкіним, ознайомився з умовами праці на підприємстві.

За участю голови обласної ради було відкрито оновлене приміщення Крюківського районного відділу міліції. З цією подією працівників міліції привітали голова обласної ради Іван Момот, заступник Міністра внутрішніх справ України Дмитро Ворона, начальник УМВС України в Полтавській області Олександр Рудяк, інші високопосадовці.

Іван Момот, зокрема, відмітив важливе значення правоохоронних органів у захисті конституційних прав людини і громадянина, інтересів суспільства та держави від протиправних посягань, наголосив на необхідності належного фінансування правоохоронних структур.

- Обласною радою прийнята та впроваджується обласна комплексна Програма профілактики злочинності і правопорушень на 2011-2015 роки, - підкреслив Іван Момот. - За п’ять років на виконання її заходів (придбання спеціальних транспортних засобів, матеріально-технічне забезпечення, реконструкцію ізоляторів тимчасового утримання згідно європейських стандартів) планується залучити з обласного бюджету 8 млн. грн.

Голова обласної ради також розповів про реалізацію обласної Програми безпеки дорожнього руху на 2011- 2014 роки, в рамках якої на придбання патрульних автомобілів спецпризначення, комплектів технічних засобів облаштування місць ДТП та на відновлення стаціонарних постів ДПС «Чутово», «Лубенський», «Сухинівка» у 2011 році було виділено з обласного бюджету 673 тис. грн.

Він висловив вдячність працівникам міліціїї за сумлінну службу з охорони громадського порядку, побажав у нелегкій праці керуватися законом, совістю й людяністю.

Потому Іван Момот взяв участь у відеопрезентації іміджевого проекту «Доля служити тобі, Кременчук!» та прес-конференції заступника Міністра внутрішніх справ України Дмитра Ворони.