У День Святого Миколая

e-mail Друк PDF

19 грудня, у День Святого Миколая, голова обласної ради Іван Момот завітав у гості до вихованців Полтавської загальноосвітньої школи-інтернату № 2 І-ІІІ ступенів імені Н.К. Крупської, яка відноситься до об’єктів спільної власності територіальних громад області.

У цьому освітянському закладі сьогодні навчається 200 учнів – сиріт, напівсиріт, дітей із багатодітних родин.

Голова обласної ради оглянув матеріально-технічну школи-інтернату, цікавився навально-виховним процесом, умовами проживання вихованців, спілкувався з учнями та педагогами. Він, зокрема, відзначив, що в школі-інтернаті створено належні умови для навчання, проживання і дозвілля вихованців.

На запрошення господарів Іван Момот взяв участь у святкування Дня Святого Миколая. Звертаючись до дітей, він сказав:

- Сьогодні велике християнське свято. За життя Святий Миколай зробив багато добрих справ - допомагав бідним, хворим, дітям, захищав скривджених, дарував людям радість. Приємно, що давня народна традиція відзначати День Святого Миколая відроджена в Україні. Це великий позитив.

Іван Момот підкреслив, що завдання підростаючого покоління полягає у   навчанні на «добре» і «відмінно», що нинішні учні  – це майбутнє України, полтавського регіону.

Голова обласної ради привітав вихованців школи-інтернату з Днем Святого Миколая та вручив солодкі подарунки – «миколайчики».

Слова вдячності за плідну працю Іван Момот висловив на адресу працівників закладу.