Тут чують серцем

e-mail Друк PDF

19 грудня, у День Святого Миколая, до вихованців Полтавської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату для глухих дітей I-III ступенів Полтавської обласної ради із святковими подарунками завітав заступник голови обласної ради Володимир Марченко.

Гість у супроводі директора навчального закладу Відмінника освіти України Ольги Бавикіної та одного з керівників Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Інни Воліченко поспілкувався з педпрацівниками, ознайомився з матеріально-технічною базою  школи-інтернату, де навчаються, виховуються, проходять реабілітацію та інтеграцію у суспільство, готуються до самостійного життя 87 дітей із різних куточків області, які мають статус дітей-інвалідів (по слуху).

Їхніми проблемами тут опікуються 64 співробітники, 38 з яких є педагогічними працівниками. Майже всі педагоги мають вищу дефектологічну освіту.

До послуг вихованців сучасно обладнані кабінети індивідуальної роботи з розвитку слухо-зоро-тактильних відчуттів та формування вимови, музичної ритміки, психологічної корекції, фізичної реабілітації, комп’ютерний клас, швейна та столярна майстерні, спортивні секції, гуртки “Кераміка” та художньої самодіяльності “Повір у себе” тощо.

Учні інтернату постійно здобувають призові місця на регіональних та національних творчих конкурсах, серед їхніх персональних здобутків і перше місце у профільному Всеукраїнському конкурсі “Ерудит”.

Родзинкою сьогоднішньої святкової зустрічі стала яскрава концертна програма, презентована гостям, учителям та батькам вихованцями дружньої шкільної сім’ї.

Заступник голови обласної ради Володимир Марченко подякував дітлахам за їхню старанність і вручив їм солодощі із вітальними листівками від Президента України Віктора Януковича.

Окрему вдячність висловлено педколективу за створені тут для діточок зручні, комфортні та затишні умови, просто – “казковий рай”, який слугує кожному рідною домівкою, за те – що чують самі і навчають підопічних дітей чути серцем.